Vyformuj si telo do plaviek v BIKINI VÝZVE!

VIDEO TŔENING: Ako spevniť brucho power jogou

CVIČTE.SK

Pevné bruško je potrebné vždy - či už ste trénovaná športovkyňa, alebo sa dostávate do formy po pôrode. V nasledujúcom videu vám ukážeme, ako spevniť brucho power jogou.

VIDEO TŔENING: Ako spevniť brucho power jogou
Zdroj: Tatiana Gernátová
18. AUG 2020

Power joga ako celok je postavená tak, že sa takmer každým cvikom spevňuje stred tela a brušné svaly. Brucho a stred tela však netreba spevňovať len kvôli kráse - hoci ploché bruško vyzerá naozaj dobre, ale aj pre zdravie.

Na stred tela sa totiž upínajú svaly hornej aj dolnej časti tela, čím je "core" dôležitý pri celkovom pohybe, ale aj pri dýchaní.

Ukážku cvikov, ako spevniť brucho power jogou, uvidíte v nasledujúcom videu. Správnym prevedením cvikov vás bude sprevádzať certifikovaná inštruktorka power jogy, Jana Šimkovičová.

Či už s POWER JOGOU začínate alebo ste pokročilí, odporúčame vám komplexný video program na domáce cvičenie Supershape POWER JOGA. Nájdete v ňom 12 dynamických online tréningov do jednej hodiny a viac než 10 hodín kvalitného cvičenia s profi slovenskou trénerkou. Tak neváhajte a začnite cvičiť POWER JOGU ešte dnes!

Zaverecna Obrazovka_Predajne Video_Power Joga

Pred a po tréningu jogy nezabúdajte ani na pravidelný pitný režim, ako aj dopĺňanie minerálov a vitamínov. Aj preto je partnerom video programu Supershape POWER JOGA prírodná minerálna voda Mitická, s priaznivým pomerom vápnika a horčíka.

Banner_Miticka_2020_04

 


DISKUSIA K ČLÁNKU (0)

Diskusia k článku - VIDEO TŔENING: Ako spevniť brucho power jogou

Nový príspevok

Táto diskusia je otvorená len pre prihlásených užívateľov.

 
Návšteva vo fitness centre

Ako často navštevujete svoje fitness centrum?

1 krát do týždňa
2 krát do týždňa
3 a viac krát do týždňa
1 krát mesačne

Celkom hlasovalo: 2515
Archív ankiet

Odber newsletterov
Tip pre redakciu
Poslať článok

Poslať článok môže len registrovaný užívateľ.