Vyformuj si telo do plaviek v BIKINI VÝZVE!

VIDEO: Fit do plaviek HIT tréningom

redakcia

Priznajme si, v lete máme vyššiu motiváciu cvičiť, pretože sa chceme pochváliť pekným telom. Veď plavky odhalia viac ako kabát... Poďte si s nami zacvičiť HIT tréning, ktorý vám pomôže byť fit do plaviek.

VIDEO: Fit do plaviek HIT tréningom
Zdroj: Stock.Adobe.com
1. JUN 2021

Ak neviete, čo je to HIT tréning, tak v skratke - ide o vysoko intenzívny tréning, pri ktorom spaľujete tuk aj formujete telo. Je to skvelá forma cvičenia, pretože zaberajú pri nej všetky svaly.

Nasledujúcim fit tréningom do plaviek vás prevedie profesionálna trénerka Oľga Bartalská. Podrobne vám vo videu vysvetlí aj predvedie jednotlivé cviky. Len sa pred tým poriadne rozcvičte a na záver si dajte statický strečing.

Ak sa vám 10-minútový HIT tréning vo videu máli, dajte si ho vo forme sérií - viackrát za sebou s krátkou pauzou medzi jednotlivými sériami.

Ak si chceš vyformovať postavu do plaviek krok za krokom za 21 dní pod vedením odborníčok na stravu a pohyb, zapoj sa do BIKINI VÝZVY. Čakajú ťa obľúbené jedálničky od výživovej špecialistky, super cvičenia s top trénerkami a veľa ďalšej podpory. Tak neváhaj a zapoj sa do BIKINI VÝZVY ešte dnes!

Banner_Bikini vyva_800x312


DISKUSIA K ČLÁNKU (0)

Diskusia k článku - VIDEO: Fit do plaviek HIT tréningom

Nový príspevok

Táto diskusia je otvorená len pre prihlásených užívateľov.

 
Návšteva vo fitness centre

Ako často navštevujete svoje fitness centrum?

1 krát do týždňa
2 krát do týždňa
3 a viac krát do týždňa
1 krát mesačne

Celkom hlasovalo: 2515
Archív ankiet

Odber newsletterov
Tip pre redakciu
Poslať článok

Poslať článok môže len registrovaný užívateľ.