VIDEO: Ako sa konečne nakopnúť k cvičeniu a vydržať?

Prezradí milovník športu, večný optimista a motivátor Tomáš Masaryk, ktorá vec je pri pohybe kľúčová.

Cvicenie_Fitness_Zena_Domacnost
Zdroj: stock.adobe.com
16. JAN 2020

Začiatok nového roka je pre mnohých z nás obdobím predsavzatí. Niektorí chcú schudnúť alebo sa zdravšie stravovať, ďalší prestať fajčiť alebo začať pravidelne cvičiť.

Vieš, v čom je problém novoročných predsavzatí? Väčšina z nich nemá dlhšie trvanie ako niekoľko dní, v lepšom prípade týždňov. Podľa štatistík až tretina našich zámerov na začiatku roka nevydrží ani do konca januára, čiže ani 30 dní!

Ak idem cvičiť a nebaví ma to, telo na to takým spôsobom aj reaguje – odcvičí to, ale žiadny výraznejší efekt to neprinesie. Naopak, keď človeka niečo baví, robí to na 120 percent. Základ je teda nerobiť veci nasilu.

Kameň úrazu zrejme spočíva v tom, že niečo chceme zmeniť len preto, že je začiatok roka a dávanie si predsavzatí je akýmsi rituálom, ktorému sa oddáva väčšina z nás. To znamená, že sa nejedná o túžby, ktoré by vyvierali z hĺbky nášho srdca. Pokiaľ by to tak bolo, začali by sme na splnení svojich snov pracovať hneď a nečakali na nový rok, pondelok či ďalší mesiac.

Avšak nie nadarmo sa hovorí, že všetko zlé je na niečo dobré. Úžasné je, že so zmenou môžeme začať kedykoľvek, teda aj práve v tejto chvíli!

Chceš sa dokopať k cvičeniu a už nikdy neprestať? Potom nezabudni na kľúčovú ingredienciu, ktorú ti vo videu prezradí známy motivátor a vášnivý športovec s obrovskou charizmou, Tomáš Masaryk.

Myslíš to naozaj vážne? Potom NEBUĎ LOKŠA a skús to spolu s nami!

Túžiš po skutočnej zmene? Ponúkame ti k tomu všetko, čo potrebuješ vo výzve NEBUĎ LOKŠA, v rámci ktorej ako hlavný motivátor vystupuje práve Tomáš.

Čo získaš zapojením sa do tejto výzvy? V prvom rade pomoc od skúsených expertov na zdravý životný štýl. Samozrejmosťou sú pravidelné video tréningy, fit recepty a množstvo užitočných tipov.

Za zmienku určite stojí aj to, že neminieš ani euro. Všetko je totiž zadarmo! Prihlásiť sa môžeš na www.nebudloksa.sk. To znamená, že sexy a zdravé telo, sebavedomie a dobrú náladu môžeš mať aj ty. Prestaň sa vyhovárať a makaj!

Banner_Nebud Loksa_2020_01_820x312


Autor článku

Mirka Mikova

Mgr. Mirka Suchárová

Redaktor, editor, copywriter. Viac sa dozviete na mojej stránke:

https://www.miroslavasucharova.sk/

Ďalšie články od autora

DISKUSIA K ČLÁNKU (0)

Diskusia k článku - VIDEO: Ako sa konečne nakopnúť k cvičeniu a vydržať?

Nový príspevok

Táto diskusia je otvorená len pre prihlásených užívateľov.

 
Návšteva vo fitness centre

Ako často navštevujete svoje fitness centrum?

1 krát do týždňa
2 krát do týždňa
3 a viac krát do týždňa
1 krát mesačne

Celkom hlasovalo: 2468
Archív ankiet

Odber newsletterov
Tip pre redakciu
Poslať článok

Poslať článok môže len registrovaný užívateľ.