Tiffany Rothe: Boduje s krátkymi tréningami na ženské partie

Mirka

Neforemné brucho, ovisnutý zadok či mľandravé stehná nemusíte precvičovať hodiny, stačí si vybrať niektorý z 10-minútových programov fitnes trénerky Tiffany Rothe. 

Tiffany Rothe: Boduje s krátkymi tréningami na problematické ženské partie
17. NOV 2014

Tiffany Rothe sa cvičeniu venuje už dlhé roky. Je autorkou tréningov, ktoré potešia všetky ženy, pretože sú krátke, ale veľmi účinné. Zameriava sa v nich na vyformovanie problematických ženských partií. Dokonca niektoré z nich sú určené aj budúcim mamičkám. Známy je jej program na chudnutie, ktorý obsahuje tréningový i stravovací plán. Dostupný je na jej webe.

Odporúčame prečítať: Chris Powell: Posledná záchrana pre morbídne obéznych?

Na začiatku bola túžba vyzerať ako ženy v časopisoch

Spomeniete si na to, čo bolo vašou prvou motiváciou k cvičeniu? Možno ste na tom boli podobne ako Tiffany Rothe. Keď mala sedemnásť, inšpirovali ju fotografie žien v módnych časopisoch, a tak začala cvičiť. Lenže výsledky boli iné, ako očakávala. Vyšportované telo sa dalo s obrázkami vychudnutých modeliek porovnávať len ťažko. Pochopila, že fitnes nie je o tom, ako chce človek vyzerať, ale ako sa chce cítiť. Podľa nej je to skôr o duševnom stave človeka, a preto sa rozhodla stať osobnou trénerkou. V rámci procesu zmeny tela svojich klientov kladie dôraz aj na pozitívnu zmenu v ich myslení, pretože práve tá je kľúčom k úspechu.

Z jej úst veľmi často počuť, že svoje telo musí mať človek rád a nemyslieť o ňom negatívne, pretože je odrazom vnímania seba samého. Navyše tvrdí, že všetky ženy môžu byť sexi bez ohľadu na tvar a veľkosť svojho tela. Svojim klientom zdôrazňuje, že sa musia maximálne sústrediť na to, čo chcú a potom budú vyzerať skvelo. Vo svojom štúdiu v Mexiku sa snaží vytvoriť domácku atmosféru, aby sa všetci vzájomne podporovali a pomáhali si.

Odporúčame prečítať: Heidi Powell: Spolu s manželom Chrisom plnia ľuďom sny o štíhlej postave

O jej cvičebné programy bol taký záujem, že sa rozhodla vytvoriť web, ktorý by pomohol aj ľuďom, ktorí žijú mimo jej domova. Nájdete na ňom videá s krátkymi tréningami i návody na to, ako byť zdravou, krásnou a fit.

Tiffany sa našla v tom, čo robí. Najväčšou odmenou i motiváciou pre ňu sú úspechy jej klientov. Sama sa snaží na sebe pracovať a neustále sa vzdelávať. Okrem toho miluje svoju rodinu, čerstvé ovocie a zeleninu, dôsledne dodržiava pitný režim a, samozrejme, trénuje.

Cvičenie s Tiffany Rothe

Chcete sexi telo a neviete, ako začať? Na svojom webe ponúka Tiffany zdarma týždenný tréningový plán. Samozrejme, tréningy sú krátke, jednoduché, lenže veľmi účinné. Tréningový plán od Tiffany nájdete TU:

Na ukážku pridávame niekoľko krátkych tréningov, aby ste vedeli, do čoho idete:

Tréning na sexi brucho

10-minútové kardio s Tiffany

Pri tomto tréningu vám bude stačiť uterák

Zdroj: https://www.icfc.club
Zdroj video: www.youtube.com
Zdroj foto: https://www.facebook.com/TiffanyRotheWorkouts/photos_stream

DISKUSIA K ČLÁNKU (0)

Diskusia k článku - Tiffany Rothe: Boduje s krátkymi tréningami na ženské partie

Nový príspevok

Táto diskusia je otvorená len pre prihlásených užívateľov.

 
Návšteva vo fitness centre

Ako často navštevujete svoje fitness centrum?

1 krát do týždňa
2 krát do týždňa
3 a viac krát do týždňa
1 krát mesačne

Celkom hlasovalo: 2251
Archív ankiet

Odber newsletterov
Tip pre redakciu
Poslať článok

Poslať článok môže len registrovaný užívateľ.