Tiffany Rothe: Boduje s krátkymi tréningami na problematické ženské partie
17. NOV 2014

Tiffany Rothe: Boduje s krátkymi tréningami na ženské partie

Mirka

Neforemné brucho, ovisnutý zadok či mľandravé stehná nemusíte precvičovať hodiny, stačí si vybrať niektorý z 10-minútových programov fitnes trénerky Tiffany Rothe. 

Tiffany Rothe sa cvičeniu venuje už dlhé roky. Je autorkou tréningov, ktoré potešia všetky ženy, pretože sú krátke, ale veľmi účinné. Zameriava sa v nich na vyformovanie problematických ženských partií. Dokonca niektoré z nich sú určené aj budúcim mamičkám. Známy je jej program na chudnutie, ktorý obsahuje tréningový i stravovací plán. Dostupný je na jej webe.

Odporúčame prečítať: Chris Powell: Posledná záchrana pre morbídne obéznych?

Na začiatku bola túžba vyzerať ako ženy v časopisoch

Spomeniete si na to, čo bolo vašou prvou motiváciou k cvičeniu? Možno ste na tom boli podobne ako Tiffany Rothe. Keď mala sedemnásť, inšpirovali ju fotografie žien v módnych časopisoch, a tak začala cvičiť. Lenže výsledky boli iné, ako očakávala. Vyšportované telo sa dalo s obrázkami vychudnutých modeliek porovnávať len ťažko. Pochopila, že fitnes nie je o tom, ako chce človek vyzerať, ale ako sa chce cítiť. Podľa nej je to skôr o duševnom stave človeka, a preto sa rozhodla stať osobnou trénerkou. V rámci procesu zmeny tela svojich klientov kladie dôraz aj na pozitívnu zmenu v ich myslení, pretože práve tá je kľúčom k úspechu.

Z jej úst veľmi často počuť, že svoje telo musí mať človek rád a nemyslieť o ňom negatívne, pretože je odrazom vnímania seba samého. Navyše tvrdí, že všetky ženy môžu byť sexi bez ohľadu na tvar a veľkosť svojho tela. Svojim klientom zdôrazňuje, že sa musia maximálne sústrediť na to, čo chcú a potom budú vyzerať skvelo. Vo svojom štúdiu v Mexiku sa snaží vytvoriť domácku atmosféru, aby sa všetci vzájomne podporovali a pomáhali si.

Odporúčame prečítať: Heidi Powell: Spolu s manželom Chrisom plnia ľuďom sny o štíhlej postave

O jej cvičebné programy bol taký záujem, že sa rozhodla vytvoriť web, ktorý by pomohol aj ľuďom, ktorí žijú mimo jej domova. Nájdete na ňom videá s krátkymi tréningami i návody na to, ako byť zdravou, krásnou a fit.

Tiffany sa našla v tom, čo robí. Najväčšou odmenou i motiváciou pre ňu sú úspechy jej klientov. Sama sa snaží na sebe pracovať a neustále sa vzdelávať. Okrem toho miluje svoju rodinu, čerstvé ovocie a zeleninu, dôsledne dodržiava pitný režim a, samozrejme, trénuje.

Cvičenie s Tiffany Rothe

Chcete sexi telo a neviete, ako začať? Na svojom webe ponúka Tiffany zdarma týždenný tréningový plán. Samozrejme, tréningy sú krátke, jednoduché, lenže veľmi účinné. Tréningový plán od Tiffany nájdete TU:

Na ukážku pridávame niekoľko krátkych tréningov, aby ste vedeli, do čoho idete:

Tréning na sexi brucho

10-minútové kardio s Tiffany

Pri tomto tréningu vám bude stačiť uterák

Zdroj: https://www.icfc.club
Zdroj video: www.youtube.com
Zdroj foto: https://www.facebook.com/TiffanyRotheWorkouts/photos_stream

DISKUSIA K ČLÁNKU (0)

Diskusia k článku - Tiffany Rothe: Boduje s krátkymi tréningami na ženské partie

Nový príspevok

Táto diskusia je otvorená len pre prihlásených užívateľov.

 
Návšteva vo fitness centre

Ako často navštevujete svoje fitness centrum?

1 krát do týždňa
2 krát do týždňa
3 a viac krát do týždňa
1 krát mesačne

Celkom hlasovalo: 1530
Archív ankiet

Odber newsletterov
Tip pre redakciu
Poslať článok

Poslať článok môže len registrovaný užívateľ.