Zapoj sa s nami do BEŽECKEJ VÝZVY!

Prijmi výzvu od adidas a odbehni svoju prvú desinu!

redakcia

Chceš behať, ale nevieš ako? Chýba ti motivácia? Nepremeškaj šancu pripraviť sa na svoj prvý 10 kilometrový beh.

Prijmi výzvu od adidas a odbehni svoju prvú desinu!
30. JUN 2019

Pri pomyslení na 10 kilometrový beh sa ti zatočí hlava a rozmýšľaš, ako je možné, že si pri poslednom behu na autobusovú zastávku nedostala infarkt? V boku ťa pichá už po 100 metroch a tvoj najúspešnejší bežecký výkon sa pohybuje niekde v rozmedzí 1-4 km? Možno si to teraz neuvedomuješ, ale aj ty môžeš o pár mesiacov zažiariť na bežeckom podujatí a odbehnúť svoju prvú desinu. Bežecká komunita adidas Runners Bratislava spúšťa od júla svoj nový projekt „My first 10 K“, v rámci ktorého chce vyzvať a motivovať športových začiatočníkov odbehnúť prvých 10 kilometrov v ich živote. Zahoď svoje výhovorky a príď na prvý tréning začiatočníkov, ktorý sa uskutoční už 1.7.2019 o 18:00 na Magio pláži.

Začiatky sú ťažké. Ale spolu ich zvládneme lepšie.

adidas Runners nesľubuje, že to bude ľahké, ale sľubuje, že to bude stáť za to! Bežecké tréningy povedie obľúbený kapitán Leo Lendvorský (@leolendvorsky), ktorý už minulý rok v rámci projektu „Who said girls can’t race“ pripravil vybrané dievčatá na ich prvý polmaratón. Netreba sa obávať, budeš v dobrých (a hlavne odborných) rukách. 

leo
Každý štartuje z rovnakej pozície.

Do novej začiatočníckej skupiny adidas Runners Bratislava budú prijatí iba noví členovia, začiatočníci, ktorí nikdy v živote neodbehli viac ako 1-4 kilometre. 

Čo ťa čaká?

Počas celého projektu si pre bežcov adidas pripravil až 22 bežeckých tréningov pod dohľadom trénerov adidas Runners Bratislava. Pre prvých 100 bežcov, ktorí sa zúčastnia viac ako 10 spoločných  tréningov, čaká voľný vstup na bežecké podujatie dm ženský beh (10 km beh). Nebude chýbať ani výborný pocit z neustále sa zlepšujúceho výkonu.😊 

Teraz alebo nikdy. Rozhodni sa.

Dáš sa spolu s adidas Runners Bratislava na túto bežeckú cestu aj ty? Všetky informácie o tréningoch nájdeš na Facebook stránke My First 10k.


DISKUSIA K ČLÁNKU (0)

Diskusia k článku - Prijmi výzvu od adidas a odbehni svoju prvú desinu!

Nový príspevok

Táto diskusia je otvorená len pre prihlásených užívateľov.

 
Návšteva vo fitness centre

Ako často navštevujete svoje fitness centrum?

1 krát do týždňa
2 krát do týždňa
3 a viac krát do týždňa
1 krát mesačne

Celkom hlasovalo: 2510
Archív ankiet

Odber newsletterov
Tip pre redakciu
Poslať článok

Poslať článok môže len registrovaný užívateľ.