Nové trendy v športovom oblečení

Jana Šimkovičová

Zisti, aké tréningové oblečenie je aktuálne v móde. Aj to, že na pocite pri cvičení záleži. 

Ako sa potrebuje žena cítiť pri cvičení?
Zdroj: 4F
19. FEB 2020

Každý tréning je len o tebe. O tom, kam sa posunieš a čo si z neho vezmeš. Všetky bojujeme za seba. Cvičíme, aby sme boli zdravšie, silnejšie a spokojnejšie. Akýkoľvek pohyb zastávaš, je to v poriadku. Ty vieš, prečo ho robíš a čo si v ňom našla.

Preto si zaslúžiš viac ako len bavlnené legíny, z ktorých môžeš po tréningu žmýkať. Zaslúžiš si cítiť sa už pri samotnom tréningu pohodlne a spokojne. Rovnako, ako je dôležitá eufória a pocit šťastia po tréningu, je dôležité je to, ako sa cítiš pri samotnom cvičení. To ťa posúva ďalej, motivuje ťa postaviť sa znova na podložku a dať si poriadne do tela. Je však ťažké sústrediť sa na seba, pokiaľ ti tvoja druhá koža nesedí. Omíňa ťa, nebodaj tlačí, nedokáže spracovať tvoj pot. Nemusíš čakať, kým tvoja postava bude perfektná a oblečenie ti sadne ako uliate. Vyber si také, ktoré ti dá pocit bohyne hneď, ako si ho oblečieš. 

4F

Buď trendy 

Ženy sa odjakživa zaujímali o módu a inak to nie je ani pri športovom oblečení. Každá z nás túži páčiť sa sebe, rovnako aj okoliu. Keďže sledujeme trendy, nemohli nám uniknúť modely novej kolekcie športovej značky 4F. Nová športová značka obsahuje komplexnú ponuku oblečenia a doplnkov a vystihuje to, ako sa budú vyvíjať trendy v oblasti športovej módy. Prídeš si na svoje, či už cvičíš vo fitku, venuješ sa crossfitu alebo cvičíš jogu. 

Tréningová línia nazvaná E-motion Design od 4F zakomponovala do viacerých modelov saténové elastické prvky, ako aj odtiene ružového zlata. Tieto prvky aktuálne dominujú v športovom oblečení a zvýrazňujú tak ženskosť. Ženské línie vyzdvihujú aj strihy podporené priedušnými látkami vyrobené premyslenými technológiami. Funkčné materiály, ktoré pri cvičení pracujú na tele vo váš prospech, sú tu samozrejmosťou. Pozri si v nasledujúcom videu, ako vyzerá nová kolekcia od 4F.

Na pocite záleží

Čím dlhšie cvičíme, tým viac vnímame, že pohodlné oblečenie pri cvičení je na nezaplatenie. Ako sa chceš posúvať, keď už pri piatom drepe vyťahuješ legíny, pretože sa stále zosúvajú a podprsenka ťa tlačí. Takto nevydáš zo seba maximum a neposunieš sa vpred. S tým súvisí aj to, že sa nedostavia výsledky po akých túžiš. To posledné, čo potrebujeme je frustrácia a nespokojnosť. Práve šport na akejkoľvek úrovni má byť o radosti a spokojnosti. Tiež o energii, ktorá spolu s tréningom prichádza. Taká je aj kolekcia pre ženy Color Pop od 4F. Postavená je na neónových farbách, ktoré ihneď evokujú dovolenky a leto, s ktorými prichádza svieža a neutíchajúca energia. Súčasťou kolekcie sú presne tie časti oblečenia, ktoré využívame najviac: vzdušné topy, športové podprsenky s vystuženou podporou a veľký výber funkčných legín. Kúsky v tmavomodrej farbe a s trendy kvetinovým vzorom dopĺňajú modely v neónových odtieňoch limetkovej a oranžovej farby. Legíny s lineárnymi vzormi a v jasných farbách opticky zoštíhlia siluetu, čo zvýši dobrý pocit z tréningu. 

4F

Ľahkosť pri joge

Joga je dnes veľkým trendom a každým rokom sa jej venuje čoraz viac žien. Preto značka 4F venuje špeciálnu pozornosť joge. Línia Sun Fullness prináša dva štýly - pre zástankyne tesno obopínajúcich modelov v štýle druhej kože, ako aj pre ženy, ktoré vyhľadávajú pri cvičení voľné, ležérne oblečenie. Vizuálne sa v nej striedajú jemné odtiene púdrovej ružovej farby v kombinácií s klasickou čiernou až po vzory tropických rastlín. Rozmanitosť modelov, ich schopnosť prispôsobenia si formy a dĺžky rukávov či legín umožňuje vytvárať súpravy oblečenia, ktoré sadnú každej postave aj osobnosti. Vybrané modely legín maju aj špeciálne spracovanie dolných častí, vďaka čomu sa dajú natiahnuť a uchytiť o chodidlá. Mäkké tkaniny použité v oblečeniach línie Sun Fullness dodávajú pocit ľahkosti. Kolekcia pracuje s priedušnými látkami ako Tencel a Lyocell.

4F

Obleč sa trendy a pohodlne

Fotkami sme ti ponúkli iba malú ochutnávku toho, čo si pre teba ako aktívnu ženu pripravila značka 4F svojou kolekciou. Viac skvelých kúskov z najnovšej kolekcie nájdeš na stránke https://4fstore.sk/damska-fitness-kolekcia-oblecenia-2020, alebo si ich môžeš prísť vyskúšať do predajní 4F:  

  • Aupark Shopping Center, Bratislava
  • Forum Poprad, Poprad
  • Shopping Center Mirage, Žilina
  • Europa Shopping Centre, Banská Bystrica
  • Tulip Center, Martin
  • Centro Nitra, Nitra-Chrenová
  • Atrium Optima, Košice

4F

Nová kolekcia od 4F je akousi oslavou ženskosti, ktorá do športového života jednoznačne patrí. Tak to oslav tiež a vyber si svoj kúsok. Krásne inšpirácie nájdeš aj na instagramovom profile 4F.


DISKUSIA K ČLÁNKU (0)

Diskusia k článku - Nové trendy v športovom oblečení

Nový príspevok

Táto diskusia je otvorená len pre prihlásených užívateľov.

 
Návšteva vo fitness centre

Ako často navštevujete svoje fitness centrum?

1 krát do týždňa
2 krát do týždňa
3 a viac krát do týždňa
1 krát mesačne

Celkom hlasovalo: 2429
Archív ankiet

Odber newsletterov
Tip pre redakciu
Poslať článok

Poslať článok môže len registrovaný užívateľ.