NANO 4.0 – revolučná obuv pre CrossFit

redakcia

Cvičíte CrossFit so správnou obuvou? Či už ste v CrossFite začiatočník, alebo máte niekoľko desiatok tréningov za sebou, tak možno zisťujete, že pevná a funkčná obuv je priam nevyhnutnosťou. 

NANO 4.0 – revolučná obuv pre CrossFit
25. FEB 2015

Značka REEBOK prináša stále nové technológie, ktoré aktuálne uplatnila v teniskách NANO 4.0. Ak ju raz vyskúšate, tak budete cítiť, že nič lepšie ste si na svoj tréning nemohli obuť.

Pogumovaný zvršok topánky je ľahký a chráni ju proti oderu. Spevňuje nohu, pričom ju drží na svojom mieste. CrossFiteri to ocenia najmä pri výskokoch na drevený box, alebo pri preskokoch na švihadle.Tento špeciálne upravený povrch topánky sa nešmýka, a dodáva potrebnú podporu aj pre šplhanie na lane. Tlmenie nárazu v prednej časti chodidla a päte zaisťuje pohodlie počas každého tréningu, kým priepustná väzba sieťoviny zvršku zaisťuje jej maximálnu priedušnosť. Keďže množstvo cvikov v CrossFite je naozaj veľké, túto obuv oceníte pri všetkých z nich.

Reebok obuv

Cena: 109,9 eur (akcia, ktorá momentálne platí v predajni Stripes v Poluse a v predajniach A3 Sport, je viazaná na nákup NANO 4.0 tenisiek, ku ktorým zákazník dostane zadarmo vstupenku na blížiacu sa medzinárodnú CrossFit súťaž CentralEuropeThrowdown v Bratislave, v športovej hale Elán, ktorá sa bude konať 7. marca 2015).

Reebok obuv 1

Erik Tóth, ktorý bude reprezentovať Slovensko na blížiacom sa CentralEuropeThrowdown v Bratislave, má s NANO 4.0 každodennú skúsenosť ako tréner v RedRoyal CrossFit Bratislava, a aj ako vrcholový atlét: „NANO 4.0 sú pre mňa najlepšie tenisky, pretože boli vymyslené na základe potrieb atlétov priamo pre CrossFit. Spomínam si, že už Nano 1.0 nemali konkurenciu a značke REEBOK sa podarilo každú jednu radu posunúť o level vyššie. NANO 4.0 majú všetko, čo si CrossFiter môže želať – sú pevnejšie, odolnejšie, ľahšie, výborne sa v nich robia nielen metcony, ale aj vzpieranie. Nejeden svoj PR (personalrecord) som dosiahol práve v nich.“

Tréningové informácie

  • Ľahší, rozsiahlejší sieťovinový zvršok - pre priedušnosť a optimálny rozsah pohybu
  • DuraCage - nezničiteľný PU zvršok s pocitom ľahkosti a schopnosti reagovať
  • Vnútorný FitFrame (rám) - jazyk obuvi sa neprekĺzava, ani sa nehýbe
  • ETC lem- znižuje trenie takmer na nulu, redukuje potenie a prehrievanie
  • Duálna zložená stredná podošva - použitie peny C48 na odpruženie, a peny S55 na stabilitu
  • Metasplit - ohybnosť, umožnuje zväčšenie chodidla
  • Pokles päty - 4mm

Reebok obuv 2

Zdroj: PR


DISKUSIA K ČLÁNKU (0)

Diskusia k článku - NANO 4.0 – revolučná obuv pre CrossFit

Nový príspevok

Táto diskusia je otvorená len pre prihlásených užívateľov.

 
Návšteva vo fitness centre

Ako často navštevujete svoje fitness centrum?

1 krát do týždňa
2 krát do týždňa
3 a viac krát do týždňa
1 krát mesačne

Celkom hlasovalo: 2257
Archív ankiet

Odber newsletterov
Tip pre redakciu
Poslať článok

Poslať článok môže len registrovaný užívateľ.