Heidi Powell: Spoločne s manželom Chrisom plnia ľuďom sny o štíhlej postave

Mirka

Heidi Powell je manželkou kondičného trénera Chrisa Powella, známeho z relácie Extrémne premeny: Druhá šanca na život. Heidi i jej manžel sú živým príkladom toho, že cesta k úspechu býva neraz tŕnistá, ale človek sa nikdy nesmie vzdať a potom príde zaslúžený úspech. 

Heidi a Chris Powell: Spoločne plnia ľuďom sny o štíhlej postave
14. OKT 2014

Matka, manželka a úspešná fitness trénerka Heidi Powell

Heidi Powell je matkou, manželkou, fitness trénerkou s viac ako 10-ročnou praxou a tiež má certifikát z crossfitu. Okrem toho sa zo všetkých síl a mnohými spôsobmi snaží pomôcť tým, ktorí chcú zmeniť svoj život a schudnúť. Jej život a pracovné aktivity sú, samozrejme, spojené s jej manželom Chrisom Powellom.

Powell

Osud ich spojil

Nič v našich životoch sa nedeje náhodne. O tom by vedel rozprávať aj manžel Heidi Powell. Chris ako dieťa trpel komplexom menejcennosti kvôli vychudnutej postave. Práve tá ho priviedla k fitness, ktoré je dnes pre neho, okrem manželky a detí, srdcovou záležitosťou.

Neskôr sa stal známym hlavne vďaka tomu, že pomáhal ľuďom schudnúť, a tak zmeniť ich život k lepšiemu. Ak ste videli aspoň jednu reláciu Extrémne premeny, tak viete, že Chris k morbídne obéznym pristupuje veľmi citlivo. Je to preto, že sám vie, aké to je žiť s nízkym sebavedomím, depresiou či pocitmi sebaľútosti. V jeho živote boli aj obdobia plné trpkosti, keď kvôli zlej investícii prišiel i o strechu nad hlavou. V tejto neľahkej situácii stretol svoju manželku Heidi.

Odporúčame prečítať: Chcete sixpack ako Lazar Angelov? Takto ho dosiahnete?

Spája ich nielen láska, ale aj práca

Heidi sa spolu s manželom podieľa na zmene tela a hlavne myslenia ľudí, ktoré je kľúčom k štíhlosti a spokojnosti, nielen v relácii Extrémne premeny, ale aj prostredníctvom ďalších aktivít. Snaží sa ich motivovať, povzbudiť a podporiť na ceste za svojím úspechom.

Odporúčame prečítať: Chris Powell: Posledná záchrana morbídne obéznych?

Spolu s manželom Chrisom ste ju mohli vidieť i v známej šou Good Morning America, v ktorej prezradili mnoho tipov a riešení, ako zmeniť svoj život k lepšiemu. Známy je aj 12-týždňový program, vďaka ktorému pomáhajú Chris a Heidi desaťtisícom ľudí. Bližšie informácie o stravovaní, cvičení i produktoch nájdete na webovej stránke vemma.com. Samozrejme, nechýbajú na nej ani príbehy o úspechu.

Nemožno nespomenúť knihu Chris Powell´s Choose More, Lose More, na ktorej sa ako spoluautorka podieľala aj Heidi. Kniha sa dostala na zoznam bestsellerov New York Times. V knihe sú popísané štyri „carb“ cykly: Easy, Classic, Turbo a Fit, pričom každý si môže vybrať ten, ktorý mu vyhovuje. Nechýba ani dvadsať nových cvičení. Autori zdôrazňujú, že človek nezmení svoje telo, pokiaľ nezmení svoje myslenie.

Zdroj foto: Chriss Powell, https://www.facebook.com/realchrispowell?fref=ts
Zdroj video: www.youtube.com

DISKUSIA K ČLÁNKU (0)

Diskusia k článku - Heidi Powell: Spoločne s manželom Chrisom plnia ľuďom sny o štíhlej postave

Nový príspevok

Táto diskusia je otvorená len pre prihlásených užívateľov.

 
Návšteva vo fitness centre

Ako často navštevujete svoje fitness centrum?

1 krát do týždňa
2 krát do týždňa
3 a viac krát do týždňa
1 krát mesačne

Celkom hlasovalo: 2254
Archív ankiet

Odber newsletterov
Tip pre redakciu
Poslať článok

Poslať článok môže len registrovaný užívateľ.