Chcete sixpack ako Lazar Angelov? Takto ho dosiahnete!

Danka

Pre niekoho prehnané, pre iného, naopak, dokonalé. Aj také bývajú reakcie na vypracované telo fitnes trénera Lazara Angelova.

Chcete sixpack ako Lazar Angelov? Takto ho dosiahnete!
2. FEB 2016

Tento 180 centimetrov vysoký fešák z Bulharska mal k športu vždy veľmi blízko. Ako dieťa miloval predovšetkým basketbal a akčné bojové filmy, v ktorých hviezdili také esá ako Jean Claude van Damme či nebojácny Steven Seagal. Lazar potajomky sníval, že aj on raz bude známy a obdivuhodne vytrénovaný. Nuž, a nemýlil sa...

Začalo to basketbalom

Prihlásil sa na basketbal a intenzívne mu venoval až desať rokov života. Naučil sa športovej disciplíne, vylepšil si kondičku a ako hráč juniorského medzinárodného tímu Bulharska mu kompetentní predpovedali veľkú budúcnosť. Osud s ním mal však iné plány.

Lazar
Foto: Facebook Lazar Angelov

Vo veku osemnásť rokov Lazarov narukoval do armády, ktorá mu priviala do života tvrdé fyzické tréningy. Práve tu si Lazar Angelov zamiloval činky a posilňovaniu začal venovať každú voľnú chvíľku. Fatálne zranenie kolena v roku 2005 vyriešilo jeho čoraz častejšiu dilemu ohľadom ďalšieho kariérneho smerovania a Lazar naplno prepadol svetu fitnes.

Pre mnohých je idolom

Úzky pás, úžasná hĺbka svalov a celková symetria tela z neho robia idol mnohých, nielen začínajúcich športovcov. Samotný Lazarov tvrdí, že na ceste k dokonalému telu vám nesmie chýbať trpezlivosť, zdravé stravovacie návyky a disciplína. Okrem dokonalého tela je známy i tým, že fotografie či videá, v ktorých na jeho tvári badať úsmev, by sa dali spočítať na prstoch jednej ruky. Väčšine fanúšikov je jeho zasnený, miestami až tvrdý výraz, ľahostajný. Čo sa Lazarovi uprieť nedá je skutočnosť, koľkým ľuďom už pomohol dosiahnuť vysnívané krivky a zmeniť život k lepšiemu.  Lazar je mimoriadne vyťažený osobný tréner, pričom každému klientovi nezabudne zdôrazniť, že základom svalnatého tela je v prvom rade správna výživa a až potom poriadny tréning. Ten jeho trvá denne zhruba dve hodiny šesť razy do týždňa a ako už isto tušíte, ide o poriadny zaberák. Napokon, presvedčte sa sami.


Zdroj video: www.yuotube.com

Viac, než len tréner

Jeho vypracovanú muskulatúru si pred časom všimli aj šoubiznisoví guru a tak tvár charizmatického Bulhara možno vídať v hudobných videoklipoch i v reklamách. Lazar sa dokonca istý čas živil aj ako ochrankár a pre neustály záujem verejnosti o oblasť fitnes, si zriadil vlastnú online fitness poradňu.

Lazar1
Foto: Facebook Lazar Angelov

Čo robí, keď necvičí?

Lazar tvrdí, že žije život celkom normálneho muža a jeho formy odpočinku sa ničím nelíšia od iných pracujúcich ľudí. Miluje rap, prechádzky, sledovanie zápasov v televízii, chatovanie so svojimi fanúšikmi a rád premýšľa, ako svoje ukážkové telo ešte viac zdokonaliť. Ako totiž neskromne tvrdí, vždy je čo zlepšovať.

Zdroj foto: Facebook Lazar Angelov

Ľudia, ktorí čítali tento článok, zaujímajú sa tiež o: 

Jillian michaels. žena, ktorej tréningy občas nezvládajú ani muži!Jillian Michaels. Žena, ktorej tréningy občas nezvládajú ani muži!

Ak trpíte obezitou, na meno Jillian Michaels radšej zabudnite. Minimálne do tej doby, než budete schopní dať do jej tréningu všetko.

 

 

Milan adamka: ľuďom sa pri cvičení nechce rozmýšľať, preto už tanečný aerobic nie je taký vyhľadávanýMilan Adamka: Ľuďom sa pri cvičení nechce rozmýšľať

Milan Adamka patrí medzi najznámejších slovenských inštruktorov aerobiku, pričom jeho srdcovou záležitosťou je najmä tanečný aerobik. 

 

 

Dnešný aerobic je najmä o tanciDnešný aerobic je najmä o tanci

Šialenstvo okolo zumby či bokwy pominulo. 


 

 

DISKUSIA K ČLÁNKU (0)

Diskusia k článku - Chcete sixpack ako Lazar Angelov? Takto ho dosiahnete!

Nový príspevok

Táto diskusia je otvorená len pre prihlásených užívateľov.

 
Návšteva vo fitness centre

Ako často navštevujete svoje fitness centrum?

1 krát do týždňa
2 krát do týždňa
3 a viac krát do týždňa
1 krát mesačne

Celkom hlasovalo: 2254
Archív ankiet

Odber newsletterov
Tip pre redakciu
Poslať článok

Poslať článok môže len registrovaný užívateľ.