Chcete sexi zadok ako Jen Selter? Cvičte podľa nej!

Mirka

Pred niekoľkými rokmi sa zamilovala do fitness a touto láskou sa snažila nakaziť aj ostatných. Vďaka tomu a svojmu sexi zadku sa stala populárnou. 

Chcete sexi zadok ako Jen Selter? Cvičte podľa nej!
20. AUG 2014

Ak človek robí niečo z celého srdca a dáva do toho maximum, úspechy nenechajú na sebe dlho čakať. Podobne sa to odohralo i v živote Američanky z New Yorku, Jen Selter. Na začiatku bola obrovská láska k fitness. Keďže určité obdobie pracovala vo fitcentre, mnoho odpozorovala od tamojších trénerov. Sama cvičila a bolo pre ňu prirodzené motivovať druhých ľudí. Časom sa jej to však zdalo málo, preto začala motivačné obrázky i videá s cvikmi zverejňovať na internete. Postupne sa dostala do povedomia ľudí a všimli si ju aj novinári. Písali o nej The New York Post, Huffington Post, Elle či People.

Jen selter

Dnes je známa nielen vďaka cvikom, zameraným hlavne na zadok, ale aj kvôli neuveriteľnému pozadiu, ktoré zároveň ďalej motivuje milióny žien po celom svete k tomu, aby cvičili práve podľa jej odporúčaní. Zaujímavé je, že nemá certifikát inštruktora, ale pre ňu je to len formalita. Fitness miluje, veľa vecí „odkukala“ od iných trénerov a pridala k tomu vlastné skúsenosti. Realita však nepustí. Je inšpiráciou pre ostatných. Veď ktorú dámu by nevyprovokovali k tvrdšiemu tréningu (alebo aspoň k nejakému cvičeniu) fotografie Jen, na ktorých je oblečená  v obtiahnutých legínach či šortkách tesne pod zadok?

Jen selter 3

Samozrejme, milovníčka fitness má aj svojich nepriateľov. Mnohí ju obviňujú z toho, že jej zadok je tvorený implantátmi, alebo že ostatné proporcie sú málo vyformované v porovnaní so zadnou časťou tela. 

Cvičenie podľa Jen

Jen odporúča všetkým ženám, ktoré chcú získať príťažlivé pozadie, hlavne drepy, ktoré možno cvičiť v rozličných variáciách. Čo poviete napríklad na tieto?

Zdroj video: www.youtube.com, zdroj foto: https://www.facebook.com/jenLselter?fref=ts

 


DISKUSIA K ČLÁNKU (0)

Diskusia k článku - Chcete sexi zadok ako Jen Selter? Cvičte podľa nej!

Nový príspevok

Táto diskusia je otvorená len pre prihlásených užívateľov.

 
Návšteva vo fitness centre

Ako často navštevujete svoje fitness centrum?

1 krát do týždňa
2 krát do týždňa
3 a viac krát do týždňa
1 krát mesačne

Celkom hlasovalo: 2251
Archív ankiet

Odber newsletterov
Tip pre redakciu
Poslať článok

Poslať článok môže len registrovaný užívateľ.