3 VIDEO TRÉNINGY pre pevné brucho a zdravý chrbát

redakcia

Vedeli ste, že pevné brucho a zdravý chrbát spolu úzko súvisia? Pretože ak precvičujete brucho, spevňuje sa aj jadro tela, a tým všetky svaly trupu robia to, čo majú. Máme pre vás tri video tréningy na pevné brucho a zdravý chrbát.

Jana Simkovic_Chrbat_Brucho
Zdroj: Simona Hulmanová pre Supershape
29. SEP 2020

Ľudské telo je dômyselne prepojený systém. Ak prestane fungovať jedna časť, iná zaberá viac, aby ju nahradila. Ibaže táto dômyselnosť má v civilizácii aj svoje úskalia.

Ak, napríklad, zanedbávate tréning brucha a stredu tela (to je ten tzv. core), potom sa hrbíte - telo sa snaží vybalansovať nerovnováhu v bruchu najlepšie, ako vie. Skúste si to.

Postavte sa rovno, uvoľnite brucho najviac, ako sa dá a spolu s ním uvoľnite aj celé telo tak, aby ste ale zostali stáť. Ak to spravíte správne, zistíte, že vám poklesli plecia, ramená sa zhrbili a kríže ohli - možno je to postoj, ktorý dôverne poznáte, a pre ktorý vás bolí krčná chrbtica aj kríže.

Čo s tým? Potrebujete spevniť brucho, spevniť core a získate zdravý chrbát. Začať môžete, napríklad, nasledujúcim video tréningom s pevným bruchom pre zdravý chrbát. Jednotlivými cvikmi vás prevedú profesionálne trénerky zo Supershape programov na domáce cvičenie, ktoré vám každé cvičenie podrobne vysvetlia.

Tento video seriál zameraný na tému ZDRAVÉHO CHRBTA vám prinášajú kvalitné FUTURO™ bandáže určené pre cvičenie bez obmedzení.

Banner_Futuro_Bandaz_Chrbat_1200x628_SK


DISKUSIA K ČLÁNKU (0)

Diskusia k článku - 3 VIDEO TRÉNINGY pre pevné brucho a zdravý chrbát

Nový príspevok

Táto diskusia je otvorená len pre prihlásených užívateľov.

 
Návšteva vo fitness centre

Ako často navštevujete svoje fitness centrum?

1 krát do týždňa
2 krát do týždňa
3 a viac krát do týždňa
1 krát mesačne

Celkom hlasovalo: 2484
Archív ankiet

Odber newsletterov
Tip pre redakciu
Poslať článok

Poslať článok môže len registrovaný užívateľ.