VIDEO TRÉNING: Špeciál na ruky a ramená bez činiek

redakcia

Aha, aké pekné ruky môžete mať. Pomôcť k tomu vám vie aj tento video tréning na doma - špeciál na ruky a ramená bez činiek.

VIDEO TRÉNING: Špeciál na ruky a ramená bez činiek
Zdroj: Jernej Graj / Unsplash
22. SEP 2020

Pekné ženské ruky a ramená vidieť vo večerných šatách, blúzke aj obyčajnom tričku. Vypracované ruky sú prvým signálom pre okolie, že človek sa hýbe, športuje a žije zdravo.

Našťastie sa ruky formujú pomerne ľahko, najmä keď to porovnáme s takým bruchom alebo zadkom. Pri tréningu rúk ale netreba zabúdať ani na ramená, pretože tie držia ramenný kĺb, pomáhajú mu pri pohybe a ich pevnosť a výdrž je dôležitá aj pri zložitejších cvikoch, napríklad zhyboch.

Dnes sme si ale pre vás pripravili jednoduchý tréning na doma, ktorý zvládne aj začiatočník - špeciál na ruky a ramená bez činiek. Správne prevedenie cvikov vám v nasledujúcom videu ukáže profesionálny tréner Milan Adamka.

Tento video tréning je ukážkou z video programu na domáce cvičenie SUPER BODY 3.

V tomto video programe nájdete účinné video tréningy na domáce cvičenie zamerané na brucho, zadok, chrbát, stehná, ruky a prsia.

Super Body 3_Obrazovka_1920x1080

Počas vašich tréningov nezabúdajte ani na pravidelný pitný režim, ako aj dopĺňanie minerálov a vitamínov. Aj preto je partnerom video programu SUPER BODY 3 prírodná minerálna voda Mitická, s priaznivým pomerom vápnika a horčíka.

Banner_Miticka_2020_04


DISKUSIA K ČLÁNKU (0)

Diskusia k článku - VIDEO TRÉNING: Špeciál na ruky a ramená bez činiek

Nový príspevok

Táto diskusia je otvorená len pre prihlásených užívateľov.

 
Návšteva vo fitness centre

Ako často navštevujete svoje fitness centrum?

1 krát do týždňa
2 krát do týždňa
3 a viac krát do týždňa
1 krát mesačne

Celkom hlasovalo: 2496
Archív ankiet

Odber newsletterov
Tip pre redakciu
Poslať článok

Poslať článok môže len registrovaný užívateľ.