Zuzana Zemenová, šampiónka súťaže FIT LEADER

Veronika Shoebridge

Zuzana Zemenová je absolútna víťazka nedávno konajúcej sa súťaže FIT LEADER organizovanej portálom Cvičte.sk. Kto je táto sympatická mladá žena, ako trénuje a čo ju motivuje?

Zemenová, šampiónka súťaže FIT LEADER
6. JUL 2017

Pôvodom Košičanka Zuzana už nejaký ten “piatok” nežije na Slovensku. Jej domovom je posledných 14 rokov USA. Žije v harmonickom manželstve a má dve deti.

Cvičenie a pohyb všeobecne nie je pre ňu niečo, čo musí urobiť aby zostala fit a zdravá, ale prirodzenou súčasťou jej života, aj celej rodiny.

Rodičia Zuzky ju už od pomerne skorého detstva pravidelne viedli k športu.

Zuzana zemenová, šampiónka súťaže fitleader

Gymnastika aj tenis

Všetko začalo gymnastikou, pokračovala tenisom, v ktorom dosiahla aj niekoľko skvelých úspechov. Viackrát sa stala majsterkou Slovenska, vo dvojhre aj vo štvorhre.

V 19 rokoch začala študovať na univerzite v Baylore v USA, kde hrala tenis za svoju školu.

Po úspešnom dokončení štúdia sa chvíľku venovala i tenisovému trénerstvu.

Neskôr sa presťahovala do Los Angeles, kde sa vydala a žije dodnes. Spolu s manželom a dvoma malými deťmi, ktoré sú pre ňu i jej manžela hlavným hnacím motorom a šťastím.

Zuzana zemenová, šampiónka súťaže fitleader

Šport ako kariéra

Keďže sa Zuzana celý život venovala športu, dostať sa do formy i po druhom pôrode nebol pre ňu problém. No po čase začala cítiť potrebu svoje vedomosti a zapálenie pre šport šíriť ďalej a pomáhať aj iným ženám. Založila preto portál pre ženy, kde im radí, inšpiruje ich a motivuje na ich ceste ku krásnej postave aj po deťoch.

Okrem toho organizuje aj kurzy cvičenia pre vyformovanie postavy. Zuzana verí, že každá žena si zaslúži cítiť sa aj po pôrode sexy a sebavedomo vo vlastnej koži. Na tomto projekte začala pracovať už počas svojej materskej dovolenky.

Jej práca ju napĺňa, veľa sa pri nej naučila. Napríklad aj to, ako urobiť webstránku, manažovať profily svojich klientiek, nakrúcať a spracúvať videá, robiť online reklamu a množstvo iných vecí.  

Má svoju prácu rada pretože v nej vidí zmysel a jej samej dodáva uspokojenie a radosť. Neustále sa snaží zlepšovať, vymýšľať nové veci a prichádzať s novými nápadmi.

Zuzana zemenová, šampiónka súťaže fitleader

A čo radí iným?

Hlavne sa nikdy netreba vzdávať a vždy si veriť. Ak je niečo, čo vás baví a teší, robte to s vášňou, sebavedomo a nikdy sa nenechajte odradiť problémami.

Zuzanin web: http://zuzanafitness.com/

Zdroj fotiek: archív Zuzany Zemenovej


DISKUSIA K ČLÁNKU (0)

Diskusia k článku - Zuzana Zemenová, šampiónka súťaže FIT LEADER

Nový príspevok

Táto diskusia je otvorená len pre prihlásených užívateľov.

 
Návšteva vo fitness centre

Ako často navštevujete svoje fitness centrum?

1 krát do týždňa
2 krát do týždňa
3 a viac krát do týždňa
1 krát mesačne

Celkom hlasovalo: 2251
Archív ankiet

Odber newsletterov
Tip pre redakciu
Poslať článok

Poslať článok môže len registrovaný užívateľ.