Zbavte sa káblov počas tréningu

redakcia

Slúchadlá Samsung Gear IconX sú prvými skutočnými bluetooth slúchadlami na trhu, ktoré nemajú žiadne káble a nepotrebujú na prehrávanie hudby ďalšie zariadenie.

Zbavte sa káblov počas tréningu
29. AUG 2016

Samsung začiatkom leta predstavil prevratnú novinku určenú primárne pre širokú škálu športovcov – bezdrôtové slúchadlá Gear IconX. Na prvý pohľad pôsobia ako zo sci-fi filmu, keďže sú naozaj malé a po vložení do uší vytŕčajú iba minimálne. Keďže sa vkladajú do uší, sú veľmi podobné klasickým štupľovým slúchadlám, ale tu sa podobnosť končí. Vďaka trom veľkostiam gumených štuplíkov a malým trojuholníkovým uškám sadnú každému. Zároveň zabezpečia, že slúchadlá zostanú v uchu a nevypadnú, a to pri akejkoľvek športovej činnosti.

Slúchadlá majú v sebe zabudovanú batériu a vnútornú pamäť s kapacitou 4 GB. Tá umožňuje do nich nahrať až 1000 skladieb. K slúchadlám je pribalené puzdro na bezpečné prenášanie, ktoré zároveň slúži ako nabíjacia stanica. Rovnako obsahuje vstavanú batériu. Po vybití slúchadiel ich stačí vložiť do puzdra, a za približne 30 minút sa dajú opäť ďalej používať. Puzdro obsahuje 3 LED diódy, ktoré signalizujú nabíjanie každého zo slúchadiel a zároveň samotného puzdra. Po nabití sa zmenia z červenej na zelenú.

Samsung slúchadlá
Zdroj: samsung.sk

Rozšírené nastavenie sa realizuje prostredníctvom smartfónu a aplikácie Samsung Gear. Ďalšie ovládanie už zvládnete prostredníctvom dotykovej plochy na slúchadle. Výhodou slúchadiel je absencia akýchkoľvek káblov a fakt, že smartfón môžete nechať doma. Hudbu si jednoducho pustíte priamo z internej pamäte. Gear IconX tiež fungujú so smartfónom a vy tak máte k dispozícii plnohodnotné handsfree. Disponujú aj ďalšími funkciami. Zaznamenávajú detaily športovej aktivity, ako je vzdialenosť, rýchlosť, doba trvania činnosti, srdcová frekvencia a spálené kalórie. Po docvičení slúchadlá zosynchronizujete s aplikáciou S Health, v ktorej si svoje výsledky môžete prehľadne pozrieť. Dáta však máte k dispozícii aj počas športovania. Hlasový sprievodca Voice Guide vás v pravidelných intervaloch, ktoré si vopred nastavíte, o nich informuje. Ak sa obávate, že počas cvičenia nebudete počuť nič, len hudbu, môžete si zapnúť funkciu okolité zvuky, ktorá vám ich zosilní priamo do slúchadiel.

Samsung slúchadlá
Zdroj: samsung.sk

Slúchadlá Samsung Gear IconX sú prielomovým riešením pre všetkých, ktorých otravovali zamotané káble a starosť, kam si odložiť smartfón, napríklad pri rannom behu.

Ak vás zaujíma viac, navštívte www.samsung.sk.

Zdroj: PR


DISKUSIA K ČLÁNKU (0)

Diskusia k článku - Zbavte sa káblov počas tréningu

Nový príspevok

Táto diskusia je otvorená len pre prihlásených užívateľov.

 
Návšteva vo fitness centre

Ako často navštevujete svoje fitness centrum?

1 krát do týždňa
2 krát do týždňa
3 a viac krát do týždňa
1 krát mesačne

Celkom hlasovalo: 2254
Archív ankiet

Odber newsletterov
Tip pre redakciu
Poslať článok

Poslať článok môže len registrovaný užívateľ.