Vyformuj si telo do plaviek v BIKINI VÝZVE!

VIDEO TRÉNINGY: 3 top cvičenia na chudnutie

redakcia

Plavková sezóna sa blíži, takže treba niečo začať robiť. Ak sa vám nechce nikam chodiť, nevadí, máme pre vás 3 top cvičenia na chudnutie, ktoré môžete vykonávať aj doma.

VIDEO TRÉNINGY: 3 top cvičenia na chudnutie
Zdroj: Stock.Adobe.com
11. MÁJ 2021

Chudnutie nie je o tom, že prestanete jesť. Potrebujete sa v prvom rade začať pravidelne hýbať. A aby sa telo mohlo efektívne hýbať, potrebuje energiu - z jedla.

Preto ak chcete začať chudnúť, jedla sa nesmiete vzdať, len upraviť jedálniček a vybrať tie potraviny, ktoré sú vhodné pre nový životný režim. Na Cvicte.sk nájdete veľa inšpirácií k zdravému jedlu, ale teraz sa poďme baviť o tom ďalšom kroku - cvičení. Bez toho to jednoducho nepôjde.

Cvičenie si vyžaduje najmä vytrvalosť - je lepšie začať pomaly a vydržať, ako absolvovať jeden, dva-dni intenzívneho tréningu a potom mesiac necvičiť.

Aby sme vám pomohli dostať sa do zdravého životného rytmu, pripravili sme pre vás 3 top cvičenia na chudnutie. Môžete ich cvičiť spolu, v rámci jedného tréningu, alebo si ich rozdeľte na tri dni. Nezabudnite sa pred každý cvičením aspoň 10 minút rozohriať a na záver si dať pomalý, statický strečing, nech sa svaly po tréningu uvoľnia.

Chcete vyformovať telo do plaviek krok za krokom za 21 dní pod vedením odborníčok na stravu a pohyb? Zapojte sa do BIKINI VÝZVY a poďte do toho s nami!

Banner_Bikini vyva_800x312


DISKUSIA K ČLÁNKU (0)

Diskusia k článku - VIDEO TRÉNINGY: 3 top cvičenia na chudnutie

Nový príspevok

Táto diskusia je otvorená len pre prihlásených užívateľov.

 
Návšteva vo fitness centre

Ako často navštevujete svoje fitness centrum?

1 krát do týždňa
2 krát do týždňa
3 a viac krát do týždňa
1 krát mesačne

Celkom hlasovalo: 2515
Archív ankiet

Odber newsletterov
Tip pre redakciu
Poslať článok

Poslať článok môže len registrovaný užívateľ.