VIDEO TRÉNING: Power joga cviky pre ženy

CVIČTE.SK

Skúsili ste už spevniť telo pokojnými, ale pritom intenzívnymi cvikmi? Pretože presne také je cvičenie power jogy. Nasledujúce power joga cviky pre ženy vám pomôžu dostať telo do takej formy, po akej túžite.

VIDEO TRÉNING: Power joga cviky pre ženy
Zdroj: Simona Hulmanová
28. JUL 2020

Pri cvičení power jogy sledujte najmä svoj dych. Ten je kľúčom k tomu, aby jednotlivé pozície fungovali aj po fyzickej stránke.

Nie je pritom dôležité, akú máte kondíciu, alebo ako ste rozťahaní. Dýchajte, snažte sa uvoľniť a robte jednotlivé cviky najlepšie, ako vám to ide. Ideálne s úsmevom na tvári :)

Power joga cviky pre ženy si s vami v nasledujúcom videu zacvičí certifikovaná inštruktorka power jogy, Jana Šimkovičová. Pred tým, ako začnete cvičiť, sa aspoň 5 minút rozhýbte - spôsobom, aký je vám príjemný.

Či už s POWER JOGOU začínate alebo ste pokročilí, odporúčame vám komplexný video program na domáce cvičenie Supershape POWER JOGA.

Nájdete v ňom 12 dynamických online tréningov do jednej hodiny a viac než 10 hodín kvalitného cvičenia s profi slovenskou trénerkou. Tak neváhajte a začnite cvičiť POWER JOGU ešte dnes, kedykoľvek a kdekoľvek!

Zaverecna Obrazovka_Predajne Video_Power Joga

Pred a po tréningu jogy nezabúdajte ani na pravidelný pitný režim, ako aj dopĺňanie minerálov a vitamínov. Aj preto je partnerom video programu Supershape POWER JOGA prírodná minerálna voda Mitická, s priaznivým pomerom vápnika a horčíka.

Banner_Miticka_2020_04


DISKUSIA K ČLÁNKU (0)

Diskusia k článku - VIDEO TRÉNING: Power joga cviky pre ženy

Nový príspevok

Táto diskusia je otvorená len pre prihlásených užívateľov.

 
Návšteva vo fitness centre

Ako často navštevujete svoje fitness centrum?

1 krát do týždňa
2 krát do týždňa
3 a viac krát do týždňa
1 krát mesačne

Celkom hlasovalo: 2484
Archív ankiet

Odber newsletterov
Tip pre redakciu
Poslať článok

Poslať článok môže len registrovaný užívateľ.