VIDEO TRÉNING: Power joga cvičenie na odbúranie stresu

redakcia

Poďme spolu niečo urobiť so stresom, ktorý nás dennodenne ovplyvňuje. Preto sme pre vás pripravili tento video tréning, v ktorom vám ukážeme, ako môže power joga pomôcť odbrúraniu stresu.

VIDEO TRÉNING: Power joga cvičenie na odbúranie stresu
Zdroj: Simona Hulmanová
16. SEP 2020

Zabíja nás to, čo nás kedysi chránilo - stres. Keď sme ešte ako lovci a zberači zacítili stres, dodalo nám to energiu a alebo sme pred nebezpečenstvom unikli, alebo s ním bojovali.

Dnes chvíle, keď necítime stres, prevažujú tie, keď ho cítime. Žiaľ, veľa prístupov sa namiesto odbúrania stresu spolieha na jeho potláčanie a ignorovanie.

Ak chcete úspešne zvládnuť stres, potrebujete pracovať so svojim telom, dychom a so svojou hlavou. A sme pri jadre riešenia - power joga cvičenie na odbúranie stresu. Môžete si ho skúsiť aj hneď. Zafunguje však len vtedy, keď sa prestanete ponáhľať. Zvládnete to?

Či už s POWER JOGOU začínate alebo ste pokročilí, odporúčame vám komplexný video program na domáce cvičenie Supershape POWER JOGA. Nájdete v ňom 12 dynamických online tréningov do jednej hodiny a viac než 10 hodín kvalitného cvičenia s profi slovenskou trénerkou. Tak neváhajte a začnite cvičiť POWER JOGU ešte dnes!

Zaverecna Obrazovka_Predajne Video_Power Joga

Pred a po tréningu jogy nezabúdajte ani na pravidelný pitný režim, ako aj dopĺňanie minerálov a vitamínov. Aj preto je partnerom video programu Supershape POWER JOGA prírodná minerálna voda Mitická, s priaznivým pomerom vápnika a horčíka.

Banner_Miticka_2020_04


DISKUSIA K ČLÁNKU (0)

Diskusia k článku - VIDEO TRÉNING: Power joga cvičenie na odbúranie stresu

Nový príspevok

Táto diskusia je otvorená len pre prihlásených užívateľov.

 
Návšteva vo fitness centre

Ako často navštevujete svoje fitness centrum?

1 krát do týždňa
2 krát do týždňa
3 a viac krát do týždňa
1 krát mesačne

Celkom hlasovalo: 2496
Archív ankiet

Odber newsletterov
Tip pre redakciu
Poslať článok

Poslať článok môže len registrovaný užívateľ.