VIDEO TRÉNING: Ako schudnúť a spevniť telo s jednoručkami

redakcia

Máme pre teba zaujímavý tréning na doma, s ktorým si dáš perfektne do tela. Navyše do 30 minút máš odcvičené. 

VIDEO TRÉNING: Spevni celé telo za 30 minút s jednoručkami
Zdroj: INTERSPORT
6. APR 2020

Chceš cvičiť s činkami, ale nevieš, ako ich použiť pri tréningu? Máme pre teba skvelú správu. V spolupráci so značkou INTERSPORT sme pre teba pripravili silový tréning, pri ktorom sa zapotíš. Čo sa týka športového náčinia, v hlavnej úlohe účinkujú už spomínané jednoručky.

Na čo sa môžeš tešiť? Tréning je vhodný pre začiatočníkov, avšak na svoje si prídu i pokročilejší. Na to, aby si ho mohla odcvičiť, potrebuješ trochu priestoru v obývačke, podložku, jednoručky a chuť do cvičenia. Poď makať spolu s nami!

Poď cvičiť hneď teraz!

Neodkladaj to na zajtra, na pondelok či nový mesiac. Začni hneď teraz! Celým tréningom ťa prevedie skvelá inštruktorka Lea Grančič.

Prečo cvičiť s jednoručkami?

Jednoručky sú stvorené na posilňovanie hornej časti tela. Pravidelným používaním jednoručiek možno získať pevné ramená, vyformovaný biceps, triceps i chrbtové svaly.

Jednoručné činky zvyšujú vlastnú váhu tela, čiže si viac makneš aj pri cvičení drepov, výpadov či mnohých ďalších cvikov. To sa, samozrejme, v konečnom dôsledku pozitívne odrazí aj na vzhľade tvojho tela.

Intersport

Nespornou výhodou činiek je aj to, že sú lacné a dostupné. Môžeme ich zaradiť medzi základné športové náčinie, ktoré skvelo spestrí tréning. Aj teraz si môžeš objednať jednoručky Energetics priamo z e-shopu INTERSPORT

Ďalším benefitom jednoručiek je ich skladnosť, čiže nezaberajú zbytočné miesto v domácnosti. Stačí ich schovať pod posteľ či za dvere, kde nebudú prekážať.

Intersport

Páčil sa ti tréning a chceš cvičiť pravidelne?

Dávame ti do pozornosti ďalšie tréningy zo série INTERSPORT.

VIDEO TRÉNING: Daj si poriadne do tela za 25 minút je zameraný na spaľovanie tukov a formovanie figúry. Využiješ v ňom švihadlo, bosu a pri strečingu môžeš siahnuť po terapeutickej pomôcke s názvom blackroll.

Intersport

VIDEO TRÉNING: Domáce cvičenie so stepperom a medicinbalom je takisto určený na precvičenie celého tela. Aj týmto cvičením ťa bude sprevádzať Lea Grančič.

Intersport


DISKUSIA K ČLÁNKU (0)

Diskusia k článku - VIDEO TRÉNING: Ako schudnúť a spevniť telo s jednoručkami

Nový príspevok

Táto diskusia je otvorená len pre prihlásených užívateľov.

 
Návšteva vo fitness centre

Ako často navštevujete svoje fitness centrum?

1 krát do týždňa
2 krát do týždňa
3 a viac krát do týždňa
1 krát mesačne

Celkom hlasovalo: 2444
Archív ankiet

Odber newsletterov
Tip pre redakciu
Poslať článok

Poslať článok môže len registrovaný užívateľ.