VIDEO: Čo jesť, ak túžite po krásnej pleti?

redakcia

Odborníčka prezradí, ktoré potraviny prospievajú pleti a máme ich bežne v špajze.

VIDEO: K vypracovanej figúre patrí krásna pleť. Čo jesť?
Zdroj: Cvicte.sk
16. FEB 2019

Pokiaľ vyznávate zdravý životný štýl, potom zrejme dbáte na zdravú a vyváženú stravu, kvalitný pitný režim, dostatočný spánok, ale aj pozitívne myslenie. Takisto vám nie je ľahostajné, v akom stave je vaša pokožka.

V tomto smere je veľmi dôležitá nielen pravidelná starostlivosť v podobe kvalitnej kozmetiky určenej pre váš typ pleti a vekovú kategóriu, ale aj dostatočná konzumácia potravín, ktoré sú nevyhnutné napríklad pre tvorbu kolagénu. Ktoré sú to a máte ich bežne doma? Odpoveď nielen na túto otázku prezradí odborníčka na tvárovú gymnastiku Ivetka Štecová.

Kto je Iveta Štecová?

Ivetka je certifikovanou trénerkou tvárovej gymnastiky, pričom dlhé roky pracovala pre nadnárodné kozmetické spoločnosti a získavala vedomosti o účinných látkach v kozmetike. Okrem vedomostí z tejto oblasti má, samozrejme, aj veľa skúseností. Ďalšou z jej vášní je aj zdravý životný štýl, vrátane fitnesu. 

Ak vás zaujíma tvárová gymnastika a zároveň chcete vyšportovanú figúru, stavte na program SUPER BODY. SUPER BODY je komplexný video program na domáce cvičenie, zameraný na schudnutie a spevnenie celej postavy, ktorého súčasťou sú aj tréningy tvárovej gymnastiky.

Super body


DISKUSIA K ČLÁNKU (0)

Diskusia k článku - VIDEO: Čo jesť, ak túžite po krásnej pleti?

Nový príspevok

Táto diskusia je otvorená len pre prihlásených užívateľov.

 
Návšteva vo fitness centre

Ako často navštevujete svoje fitness centrum?

1 krát do týždňa
2 krát do týždňa
3 a viac krát do týždňa
1 krát mesačne

Celkom hlasovalo: 2228
Archív ankiet

Odber newsletterov
Tip pre redakciu
Poslať článok

Poslať článok môže len registrovaný užívateľ.