Tréner pribral 30 kíl len preto, aby pomohol svojej klientke

Vraví sa, že náš zákazník, náš pán. Toto je však trochu extrém, alebo nie? 

Tréner pribral 30 kíl, len aby pomohol svojej klientke
26. DEC 2016

Adonis Hill je  v súčasnej dobe známy a uznávaný osobný tréner. Nebolo tomu tak vždy. Keď bol mladý, mal skvelé podnikateľské plány, no tie mu nevyšli, a tak sa vo veku 27 rokov doslova zrútil.

Stratil chuť do života, nemal žiadnu motiváciu, proste nič v tej chvíli nemalo pre neho zmysel. V tejto depresii zotrval zavretý vo svojom byte a takto sa mu podarilo pribrať „krásnych“ 45 kíl navyše.

Adonis mal predtým obyčajnú priemernú postavu, ale toto bol už extrém, veď sa pozrite sami.

adonis
Zdroj foto: https://www.instagram.com/bodybyadonis/

Jedného dňa mu prehovoril do duše kamarát a Adonis sa po dlhých týždňoch odriekania dostal von z bytu. Zamieril do posilňovne, začal čítať odbornú literatúru a postupne sa mu vďaka odhodlaniu podarilo tých 45 kíl schudnúť. A čo viac! Svoju postavu cvičením vypracoval takmer k dokonalosti.

Posúďte...

adonis
Zdroj foto: https://www.instagram.com/bodybyadonis/

Adonis si uvedomil, že ak takúto zmenu dosiahol on a vyhrabal sa z úplného dna, tak to zvládne každý, kto má v sebe odhodlanie a bude na sebe pracovať. Je to však veľmi jednoduché hovoriť teraz, keď on už vytúženú postavu má. Súhlasil preto s experimentom, keď k nemu prišla klientka, ktorá chcela zhodiť 30 kíl. Povedal si, že do toho ide s ňou. Naplno. Od začiatku až do konca. Takže na 3 mesiace vyradil zo svojho jedálnička zdravú stravu, prestal cvičiť a podarilo sa mu veľmi jednoducho pribrať cca 30 kíl. 

adonis
Zdroj foto: https://www.instagram.com/bodybyadonis/

Adonis priznal, že prvé dni, keď znova prešiel na zdravý životný štýl, boli pre neho utrpením, a práve preto dokázal pochopiť svoju klientku viac než ktokoľvek iný. Spoločne teda pokračovali v zhadzovaní kíl a podarilo sa im schudnúť vyše 25 kíl, čo bol aj ich cieľ.

WOW! Tak tomu sa povie riadne odhodlanie. Čo by ste na to povedali vy, ak by ste pri sebe mali niekoho podobného, ako je Adonis? Síce vám ho naživo neprinesieme k vám domov, ale máme pre vás 15 rovnako dobrých odborníkov na zdravú stravu na jednom mieste. Spojili svoje sily v knihe ZDRAVÉ RÝCHLOVKY, kde nájdete okrem iného 60 receptov hotových do 30 minút a vaše kilá pôjdu dole jedna radosť.

Náš tip: Zdravé rýchlovky

zdravé rýchlovky

Zdroj foto: https://www.instagram.com/bodybyadonis/


Autor článku

janka@chytrackova.sk

Janka Chytráčková

Milujem chutné jedlo. Bodka. Je to láska na celý život a nehanbím sa za to :) Som Ambasádorka nadácie Jamie Olivera na Slovensku. Organizujem celosvetovú oslavu zdravého a chutného jedla Food revolution day. A mohli ste ma vidieť aj na Gurmán feste, ktorý som otvárala na Hlavnom pódiu. Som presvedčená, že vďaka zdravému jedlu a pohybu môže byť každá žena krásna a sebavedomá. Kliknite si na moju stránku a zistite ako vám môžem pomôcť s budovaním vašej osobnej značky. Aby ste zažiarili. Lebo si to zaslúžite.

http://www.jankachytrackova.sk

Ďalšie články od autora

DISKUSIA K ČLÁNKU (0)

Diskusia k článku - Tréner pribral 30 kíl len preto, aby pomohol svojej klientke

Nový príspevok

Táto diskusia je otvorená len pre prihlásených užívateľov.

 
Návšteva vo fitness centre

Ako často navštevujete svoje fitness centrum?

1 krát do týždňa
2 krát do týždňa
3 a viac krát do týždňa
1 krát mesačne

Celkom hlasovalo: 2252
Archív ankiet

Odber newsletterov
Tip pre redakciu
Poslať článok

Poslať článok môže len registrovaný užívateľ.