Si pri cvičení transparentná?

Šport a štýl ide jednoznačne ruka v ruke. Trendom je transparentnosť a športové kúsky nie sú výnimkou.

Si pri cvičení transparentná?
8. APR 2018
 
Áno, som žena a milujem módu. Baví ma pri bežnom nosení, ale aj pri cvičení. Neviem, ako vy, ale ja mám oblečenie, tenisky, ako aj iné športové doplnky na sebe každý deň, keďže cvičenie a pohyb sú mojou každodennou súčasťou. Preto vám chcem prinášať blogy o tom, že aj pri cvičení sa môžete cítiť nielen sexy, ale aj štýlovo. 
Moda
 

Si transparentná?

Priehľadné, či priesvitné, všetko sa ráta. Cieľom je pôsobiť štýlovo a tajomne. Síce odhaľujete krásne vyšportované telo, ale stále zahaľujete to, čo má byť ukryté. Navyše to vášmu outfitu dodá jedinečný štýl. Na mnohých športových podujatiach v zahraničí môžete vidieť mnoho modeliek, športovkýň, influencerok, či blogerok, ktoré aj pri cvičení stavili na štýl a nápaditosť. A prečo nie?
 
moda bunda
Transparentnosť sa vkradla do športových kúskov naozaj rafinovane. Na trhu nájdete mnoho športových podprseniek alebo legín, v ktorých sa objavili transparentné prvky v podobe sieťky.  Takto je určitá časť tela zakrytá, iná zase odhalená.  
moda bunda
 
Úplnu transparentnosť spĺňa kúsok, ktorý je celý priesvitný. Napríklad biela Reebok bundička. Očarila ma na prvý dotyk. Jemná ako pavučinová sieť a veľmi príjemná na telo. Okrem štýlu má aj svoju praktickú stránku, čo je na druhej strane pri cvičení dosť dôležité. Slúži ako ochrana pred vetrom, prípadne, keď potrebujete na chvíľu zahaliť. Disponuje aj kapucňou, ak by vás prepadol dážď.Využívam ju najmä na športových podujatiach, ktoré navštevujem pomerne často.
 
Naposledy som ju skombinovala s Reebok body na cvičenie, ktoré má v sebe zakomponované pavučinové vzory. Ako môžete vidieť na fotkách. 
 
moda bunda
 

Autor článku

Janašlm

Jana Šimkovičová

Píšem o tom, čo práve zažívam, a je toho veľa! Všetko sa v mojom živote točí okolo zdravého životného štýlu. Mám taký cieľ, a myslím, že reálny. Žiť spokojný, vyrovnaný a pohodový život. Ak to máte podobne, tak vás môžem na jeho ceste sprevádzať.

Ďalšie články od autora

DISKUSIA K ČLÁNKU (0)

Diskusia k článku - Si pri cvičení transparentná?

Nový príspevok

Táto diskusia je otvorená len pre prihlásených užívateľov.

 
Návšteva vo fitness centre

Ako často navštevujete svoje fitness centrum?

1 krát do týždňa
2 krát do týždňa
3 a viac krát do týždňa
1 krát mesačne

Celkom hlasovalo: 2211
Archív ankiet

Odber newsletterov
Tip pre redakciu
Poslať článok

Poslať článok môže len registrovaný užívateľ.