Shaun T: Po Insanity boduje s programom Focus T25

Mirka

Focus T25 je 25-minútový intervalový tréning, vďaka ktorému precvičíte celé telo v pohodlí domova a motivovať vás bude sám Shaun T. Kto by odolal? 

Shaun T: Po „nadupanom“ Insanity boduje s programom Focus T25
19. NOV 2014

Na svojom webe Shaun T píše o tom, aké je dôležité byť sám sebou, veriť si, prekonať strach, odhaľovať svoje schopnosti a zdokonaľovať sa. Jeho hlavným cieľom je motivovať ľudí k tomu, aby boli najlepší. A to sa stane len vtedy, ak budú naozaj sami sebou. Shaun T upozorňuje, že každý deň treba prežiť naplno a veriť tomu, čo cítime. Lebo tadiaľ vedie cesta. Tam sa ukrýva správny životný smer. Platí to vo všetkým oblastiach života.

Ak už dlho premýšľate o tom, že chcete zmeniť svoje telo, začnite. Dokážete to aj vy, pretože všetko potrebné máte v sebe! Ak ste doteraz necvičili preto, lebo sa vám nechcelo medzi ľudí, cvičeniam z dielne tohto vášnivého športovca sa môžete venovať priamo u vás doma. V prípade, že budete mať občas problém s motiváciou, jeho videá vás „nakopnú“, či chcete, alebo nechcete. Aj v tomto smere je Shaun T jednotkou  a to bez ohľadu na to, ktorý z jeho programov si vyberiete.

Odporúčame prečítať: Heidi Powell: Spoločne s manželom plnia ľuďom sny o štíhlej postave

Niečo z jeho života

Narodil sa 2. mája 1978 v New Jersey. Po absolvovaní Rowan University sa venoval tancu, bolo ho vidieť v televízii i v divadle. Spolupracoval aj s mnohými významnými svetovými športovými značkami. Azda najviac upútal ako tanečník speváčky Mariah Carey. V roku 2007 spojil tanec a fitness prvky a vznikol program Hip Hop Abs. Zábavný, ale účinný spôsob, ako precvičiť brušné svaly. Postupom času k nemu pribúdali ďalšie, ktoré sa tešili značnej popularite. Napríklad Rockin` Body a aj u nás známe Insanity, vďaka ktorému možno za 60 dní poctivého cvičenia zmeniť svoje telo.

Vo svojich programoch zúžitkoval nielen svoje dlhoročné skúsenosti z oblasti tanca a fitness, ale, samozrejme, aj vedomosti, ktoré získal na univerzitnej pôde.

Čo poviete na Hip Hop Abs program?

Alebo sa vám viac páči Rockin` Body?

Nové telo s Insanity

Najnovší je program Focus T25

Na jar minulý rok vznikol špeciálny program Focus T25, ktorého cieľom je za 25 minút dosiahnuť to, čo pri hodinovom cvičení. Je pre všetkých, ktorí chcú „makať“ a mať skvelé výsledky aj napriek tomu, že nemajú dostatok času. Ide o spojenie kardia a silového tréningu vo vysokej intenzite. V rámci tréningu sa precvičia všetky dôležité svalové partie tela. Cieľom cvičenia je zbaviť sa tuku, získať svalovú hmotu a vyformovať postavu. Nevyhnutnosťou je správna strava, ktorá je k programu vypracovaná. Nutné je napríklad jesť v menších dávkach 5-6 ráz denne.

Odporúčame prečítať: Krásna fitness inštruktorka Zuzka Light z ČR boduje. Jej videá pozná celý svet

Zdroj foto: https://www.facebook.com/shauntfitness/photos_stream

DISKUSIA K ČLÁNKU (0)

Diskusia k článku - Shaun T: Po Insanity boduje s programom Focus T25

Nový príspevok

Táto diskusia je otvorená len pre prihlásených užívateľov.

 
Návšteva vo fitness centre

Ako často navštevujete svoje fitness centrum?

1 krát do týždňa
2 krát do týždňa
3 a viac krát do týždňa
1 krát mesačne

Celkom hlasovalo: 2257
Archív ankiet

Odber newsletterov
Tip pre redakciu
Poslať článok

Poslať článok môže len registrovaný užívateľ.