Zapoj sa s nami do NOVOROČNEJ DETOX VÝZVY!

Rozpumpujte si krv týmto HIT tréningom a potom ju choďte darovať

CVIČTE.SK

Už ste niekedy rozmýšľali nad tým, že krv vo vašom tele môže inému človeku zachrániť život? Ak nie, máme tu pre vás jeden intenzívny tréning, ktorým si krv v tele poriadne rozpumpujete. A potom ju môžete ísť darovať.

Rozpompujte si krv týmto HIT tréningom a potom ju choďte darovať
Zdroj: Tatiana Gernátová
28. MÁJ 2020

Asi netreba hovoriť o tom, že krvi je takmer neustále nedostatok. Preto by jej darovanie malo byť pravidelnou súčasťou zdravého životného štýlu - nielenže zachránite život inému človeku, ale ešte máte aj vyšetrenie vašej krvi k tomu grátis. Pretože krv predtým, ako sa dostane do tela iného človeka prejde dôkladným vyšetrením, či je v nej všetko v poriadku.

No a ak ste súťaživý typ, tak okrem sociálneho a zdravotného rozmeru sa aj pri darovaní krvi dá súťažiť - plakety prof. MUDr. Jana Janského alebo medaily prof. MUDr. Jána Kňazovického sú pre tých, ktorí krv darovali veľakrát.

Takže ak ste sa rozhodli, že idete do toho, poďte krv poriadne rozpumpovať, nech je zdravá. Ideálne na to sú vysoko intenzívne tréningy (High Intensive Training - HIT) z video programu na domáce cvičenie SUPER BODY 2, ktorý vám v nasledujúcom videu predvedie profesionálna trénerka Oľga Bartalská. Nepotrebujete na to žiadne pomôcky, ani špeciálne vybavenie, len kúsok miesta a chuť ísť na to.

Ako môžete darovať krv?

1. Vyplňte jednoduchý online dotazník na stránke Všeobecnej zdravotnej poisťovne v rámci kampane Potrebujeme hrdinov.

2. Ak ste vhodným kandidátom, teda „Hrdinom na objednávku“, tak dostanete k dispozícii telefónne kontakty na odberové miesta Národnej transfúznej služby SR v mestách po celej krajine, na základe ktorých sa môžete objednať na darovanie krvi v konkrétny deň a čas.

Aj vďaka objednaniu na presný termín je darovanie krvi ešte bezpečnejšie ako kedykoľvek predtým. Nenechajte sa prehovárať a poďte do toho s nami! Slovensko potrebuje hrdinov, ktorí sa neboja darovať krv, a tak zachraňovať životy!

Banner_VsZP_Darovanie krvi_Podakovanie hrdinom


DISKUSIA K ČLÁNKU (0)

Diskusia k článku - Rozpumpujte si krv týmto HIT tréningom a potom ju choďte darovať

Nový príspevok

Táto diskusia je otvorená len pre prihlásených užívateľov.

 
Návšteva vo fitness centre

Ako často navštevujete svoje fitness centrum?

1 krát do týždňa
2 krát do týždňa
3 a viac krát do týždňa
1 krát mesačne

Celkom hlasovalo: 2504
Archív ankiet

Odber newsletterov
Tip pre redakciu
Poslať článok

Poslať článok môže len registrovaný užívateľ.