Príbeh inštruktorky Vierky Gimeckej: Splnil sa mi sen, cvičím každý deň...

Mia

Prinášame vám druhý príbeh slovenskej športovej inštruktorky Vierky Gimeckej, ktorá zareagovala na našu výzvu "Si športový inštruktor? Prezentuj sám seba svojím príbehom na tomto portáli". Vierka nám predstaví cvičenie JUMPING, novinku na Slovensku. Jej príbeh je veľmi motivujúci a plný radosti, už len preto sa ho oplatí prečítať.

Príbeh inštruktorky Vierky Gimeckej: Splnil sa mi sen, cvičím každý deň...
14. AUG 2011

Som Vierka Gimecká, mama dvoch detí (Veronika 21 a Ondrejko 12). Milujem pohyb celý svoj život. Po splnení svojich materských povinností som začala aktívne chodiť na rôzne aeróbne hodiny. Po každej hodine som bola blažená, plná energie, jednoducho vždy v kaluži endorfínov. Cvičenie sa stalo pre mňa drogou a ja som si povedala, že budem cvičiť každý deň a rozhodla som sa, že sa stanem inštruktorkou aerobiku.

                              jumping ii

Moja cesta k JUMPINGu

Koncom roku 2009 som sa ňou stala, a práve keď som si hľadala školenie BOSU, ktoré som chcela priniesť do Trenčína, natrafila som na internete na JUMPING trampolínky. Neskutočne ma to zaujalo, napísala som na správne miesto a prišla potešujúca odpoveď. „Teší nás Váš záujem, budete 1. JUMPING centrum na Slovensku. Posielame Vám přihlášku...." Jana Svobodová –spolumajiteľka licencie JUMPING.

Dočkala som sa a v máji 2010 som si ako 1. Slovenka urobila certifikáciu inštruktora JUMPINGu Basic. Na školení v Táboře (CZ) som stála na trampolínke prvý krát a povedala som si, že toto musím ihneď doniesť na Slovensko.

Po dvoch dňoch aktívneho skákania, vypotenia 100 l potu, som očakávala, že sa týždeň nepostavím. Ale táto úžasná aeróbna činnosť nevyvolala ani svalovicu, ani bolesti chrbta, jednoducho nič zlé. Len som sa nemohla dočkať pokračovania školenia, ktoré prebiehalo dva víkendy.

 jumping  jumping

JUMPING prichádza už aj na Slovensko

Ako som si sľúbila, tak sa stalo. Priniesla som JUMPING na Slovensko! Zariskovala som – zainvestovala som – kúpila som som licenčný balíček a myslím, že som urobila dobre. Dňa 6.6.2010 v Trenčíne v CRUNCH FITNESS clube prebehla 1.ukážková hodina JUMPING s Tomášom Buriánkom - spolumajiteľom licencie JUMPING...A tak sme začali v Trenčíne "skákať" na 11 trampolínkach.

Lekcie sa zapĺňali, skákala som okrem soboty každý deň. Zo začiatku sama, ale už začiatkom septembra 2010 prebehlo 1. školenie na Slovensku. Vo februári 2011 bolo druhé a v októbri 2011 prebehne už 3. školenie v Trenčíne. V tomto lete, konkrétne 11. 6. 2011 sme v ŠH v Trenčíne oslavili 1. rok JUMPING na Slovensku.

Behom jedného roka sme zariadili 14 JUMPING centier. Pre Slovensko bolo vyškolených ďalších 22 inštruktorov JUMPING a toto zábavné cvičenie sa stáva súčasťou športových a fitness akcií. Postupne si razí cestu k Slovákom :)

 jumping iv

Ľudí JUMPING baví, milujú ho, vracajú sa na lekcie a prichádzajú stale noví. Úsmev na tvárach jumperiek ma neskutočne nabíja. Opäť sa kúpem v kaluži endorfínov a veľa, veľa ľudí spolu so mnou :) Spätné väzby sú a sú veľmi pozitívne, preto som šťastná, že mi JUMPING skrížil život.

Žiadajte vo vašom fitness centra JUMPING, alebo si splňte svoj sen a začnite ako ja. Zároveň som sa stala výhradným predajcom značky JUMPING na Slovensku. Preto sa môžete na mňa obrátiť, rada vám poradím a akreditované JUMPING centrum zariadim.

Dámy a páni, vyskúšajte JUMPING...zamilujete sa, verte mi! A vy, čo ste si už JUMPING zamilovali, tak nech Vás dlho teší.

Do cvičenia .)

                                                                         JUMPING s Vierkou www.jumpingsr.sk

A čo je ten JUMPING?

"dynamické poskoky, balans posilňovanie, rýchle šprinty, skvelá hudba, motivujúci inštruktor, lekcia plná zábavy a endorfínov...

...to je JUMPING

Nový pojem chudnutia. Budete chudnúť zábavnou formou a bez zložitých choreografií. Pod vedením vyškolených inštruktorov v sprievode motivujúcej hudby. Lekcia je zložená z malých dynamických poskokov, rýchlych „šprintov“ a balansovania na pružnom výplete trampolínky, pri ktorom zapojíte svaly, ktoré u iného ako balans cvičenia neposilníte.

Ak si chcete JUMPING program vyskúšať vo Vašom fitness centre, alebo si jednoducho len usporiadate akciu pre spestrenie, prídeme do Vášho mesta s JUMPING trampolínkami, inštruktorom a odcvičíme ukážkovú lekciu. Viac informácií nájdete na našich internetových stránkach. www.jumping-fitness.com

„Podstatou jumpingu sú teda jednoduché poskoky na špeciálne vyvinutej trampolínke. Prepracovaný zábavný program, motivujúca hudba, balansovanie. Lepšia koordinácia a rovnováha sa rovná vyššiemu sebavedomiu. JUMPING nie je aerobic na trampolínke, bez zložitých choreografií spálite tuky, zvýšite kondíciu, posilníte svaly a srdcovo-cievny systém. Podporíte látkovú výmenu a funkcie tráviaceho traktu.  Vďaka mäkkým dopadom šetríte kĺby a zapájate svaly 3. a 4. vrstvy chrbtového svalstva. Vďaka tomu si jumping zamilujete!“

Zdroj foto: Archív Vierka Gimecká


DISKUSIA K ČLÁNKU (0)

Diskusia k článku - Príbeh inštruktorky Vierky Gimeckej: Splnil sa mi sen, cvičím každý deň...

Nový príspevok

Táto diskusia je otvorená len pre prihlásených užívateľov.

 
Návšteva vo fitness centre

Ako často navštevujete svoje fitness centrum?

1 krát do týždňa
2 krát do týždňa
3 a viac krát do týždňa
1 krát mesačne

Celkom hlasovalo: 2257
Archív ankiet

Odber newsletterov
Tip pre redakciu
Poslať článok

Poslať článok môže len registrovaný užívateľ.