Odborníci radia: Proteíny a doplnky stravy

Jana Šimkovičová
Proteíny, spaľovače tukov, doplnky stravy. Ako sa v nich vyznať a ako vedieť, ktoré sú pre telo vhodné? Máme pre vás tip na podcast od skúsených odborníkov.
A ty čo vieš o proteínoch?
28. AUG 2017
Vystačí si aktívny športovec, ktorého trénningy sú náročné, intenzívne, či silové a vykonáva ich niekoľkokrát do týždňa, iba so stravou? Nemyslím to tak, že by sa nenajedol. Telo po takýchto tréningoch potrebuje poriadne vyživiť, preto mnohokrát siahame po doplnkoch výživy. Za ostatné roky je ich na trhu niekoľko. Veď aj v online svete na nás vyskakujú reklamy s proteínmi, spaľovačmi tukov a inými doplnkami. 
 
Ako sa však vyznať v spleti toľkých informácii a produktov? My v Cvicte.sk sa zvykneme pýtať skúsených a oduševnených odborníkov, ktorí vedia, vysvetľujú a edukujú. Preto sme si vypočuli prvý podcast o proteínoch a doplnkoch výživy pre rast svalov, dozvedeli sme sa zaujímavosti, ktoré môžete vedieť aj vy.
 
Či sedíte v aute alebo doma, stiahnite si podcast, ktorý pre vás pripravila partia odborníkov z Ako byť FIT. Podcast vznikol pod taktovkou vášnivého športovca Viktora Štefaňáka a Viktora Bielika, ktorý pôsobí ako vysokoškolský pedagóg na FTVŠ v Bratislave a je odborným konzultantom slovenských vrcholových športovcov v oblasti športovej výživy, diagnostiky trénovanosti a športového tréningu. 
 
V prvej epizóde si pozvali na rozhovor Petra Požgaya a Martina Horniaka z BodyWorld.sk, ktorí majú celoživotné skúseností s užívaním, ako aj predajom doplnkov výživy. 
 
Podcast si môžete vypočuť na stránke Ako byť FIT.

DISKUSIA K ČLÁNKU (0)

Diskusia k článku - Odborníci radia: Proteíny a doplnky stravy

Nový príspevok

Táto diskusia je otvorená len pre prihlásených užívateľov.

 
Návšteva vo fitness centre

Ako často navštevujete svoje fitness centrum?

1 krát do týždňa
2 krát do týždňa
3 a viac krát do týždňa
1 krát mesačne

Celkom hlasovalo: 2254
Archív ankiet

Odber newsletterov
Tip pre redakciu
Poslať článok

Poslať článok môže len registrovaný užívateľ.