Objav v roku 2017 svoj potenciál s REEBOK CROSSFIT® NANO 7

redakcia

Canton, MASS – január 2017 – Spoločnosť Reebok predstavuje tréningovú obuv Reebok CrossFit Nano 7 a pokračuje tak v tradícii lídra v oblasti CrossFitovej obuvi. 

Objav v roku 2017 svoj potenciál s REEBOK CROSSFIT® NANO 7
30. JAN 2017

Značka Reebok svoj model Nano neustále a precízne vyvíja a upravuje, s cieľom vytvoriť dokonalú tréningovú obuv, ktorá sadne každému športovcovi.

Nano 7, boli vytvorené ako dokonalá tréningová obuv, ktorá umožňuje športovcom trénovať tvrdo a s ľahkosťou. Vďaka technológii NANOWEAVE je tento model najpohodlnejší, najodolnejší a najpriedušnejší v histórii obuvi Nano.

Okrem iného vyniká aj špičkou Powerlaunch, ktorá umožňuje pevný postoj, čím zvyšuje silu a stabilitu pri výkone. Spevnené klipy na päte poskytujú stabilitu a pevnosť pri každom cviku počas tréningu.

Po prvý krát v histórii modelu Nano, sa fanúšikovia fitnes dostanú k tejto obuvi už v januári, takže môžu naplno využiť príťažlivý a dynamický dizajn už počas 2017 Reebok CrossFit Games Open. Všetci fitnes nadšenci tak môžu vo svojich tréningoch zbierať každú nanosekundu už od začiatku roku 2017.

reebok teniska
Zdroj: reebok.com

„Reebok sa odjakživa snaží vytvárať tie najlepšie produkty pre CrossFit a celú fitnes komunitu. Neustále vyvíjame a dodávame športovcom tie najvšestrannejšie tréningové modely – akým je aj Nano. Našim najvyšším cieľom je dať celej fitnes komunite možnosť pohybovať sa tak, ako je to prirodzené,” hovorí Judson Vancor, globálny produktový riaditeľ v spoločnosti Reebok.

Rovnako, ako predchádzajúce modely Nano, vyniká Nano 7 aj ďalšími novinkami, popri NANOWEAVE:

  • Vylepšená štruktúrovaná konštrukcia – spevnená základňa, ktorá zvyšuje silu
  • Rozšírený RopePro – zaručuje odolnosť, ochranu a teraz pokrýva strednú časť zvršku a oblasť očiek, pričom využíva priľnavý pogumovaný materiál
  • Tlmí a absorbuje otrasy – umožňuje plynulosť počas tréningov, ktorých súčasťou je aj beh a výskoky na debnu.

reebok teniska 
Zdroj: reebok.com

Vancor pokračuje: „Chceme upevniť pozíciu značky Reebok, ako špičkovej tréningovej značky utužovaním vzťahov s CrossFitovými športovcami vďaka obuvi, ktorá sa stala nevyhnutnou súčasťou ich tréningov.”

„Značka Reebok si uvedomuje, že aj tá najmenšia zmena môže mať obrovský vplyv. Je úžasné, že môžeme byť každý rok súčasťou procesu zdokonaľovania modelu Nano a pomáhať tak zaručiť, že športovci majú k dispozícii tú najlepšiu možnú obuv! Tento rok je model dostupný už v januári, takže väčšinu sezóny môžem trénovať v obuvi, v ktorej budem aj súťažiť na Games 2017!”Katrin Davidsdottir, šampiónka CrossFit Games 2015 a 2016

Model Reebok CrossFit Nano 7 je dostupný na Reebok.com a v oficiálnom CrossFit obchode na store.crossfit.com už od 4. januára 2017. Viac informácií nájdete na Reebok.com.

Zdroj: tlačová správa

Zdroj foto: reebok.com


reebok teniska
1 fotografie >>
Skryť
reebok teniska
DISKUSIA K ČLÁNKU (0)

Diskusia k článku - Objav v roku 2017 svoj potenciál s REEBOK CROSSFIT® NANO 7

Nový príspevok

Táto diskusia je otvorená len pre prihlásených užívateľov.

 
Návšteva vo fitness centre

Ako často navštevujete svoje fitness centrum?

1 krát do týždňa
2 krát do týždňa
3 a viac krát do týždňa
1 krát mesačne

Celkom hlasovalo: 2254
Archív ankiet

Odber newsletterov
Tip pre redakciu
Poslať článok

Poslať článok môže len registrovaný užívateľ.