Novinka v cvičení Pure Bar Form už aj na Slovensku!

Mirka

Pure Bar Form je tu pre všetky dámy, ktoré chcú rýchlo, efektívne a bezpečne zmeniť svoje telo. Pokiaľ máte radi „inteligentné“ cvičenia, ktoré nezaťažujú kĺby, Pure Bar Form je ideálna voľba. Zacvičiť si ho môžete nielen v Bratislave, ale čoskoro aj v ďalších štyroch slovenských mestách.

Novinka v cvičení Pure Bar Form už aj na Slovensku!
12. JUN 2013

Pure Bar Form môže na prvý pohľad pripomínať kalanetiku, alebo pilates. Ide naozaj iba o prvý dojem, pretože sa cvičí pri motivačnej hudbe s rozličnými pomôckami, tým pádom je každá hodina iná a hlavne zábavná. „Cvičenie Pure Bar Form sa líši od ostatných cvičení ako kalanetika, alebo pilates hlavne tým, že cvičíme v tempe hudby a vždy po docvičení určitej svalovej partie nasleduje strečing, čím sa svaly predlžujú a pôsobia štíhlo,“ vysvetľuje inštruktorka Pure Bar Form Diana Horváthová a dodáva, že účastníčky cvičenia sú nadšené najmä z toho, že rozdiel na svojom tele vidia a cítia naozaj skoro.

„Cvičíme s rôznymi pomôckami ako overball, yogaball, gumový expander alebo pilatesový kruh, čo cvičenie obohacuje a poskytuje mnoho variácií cvičenia, takže žiadny tréning nie je rovnaký,“ upresňuje inštruktorka Horváthová.

V najbližšej dobe sa Pure Bar Form rozšíri z Bratislavy aj do ďalších štyroch slovenských miest, pretože v máji sa uskutočnilo prvé školenie. Na lekcie Pure Bar Form sa môžete tešiť v mestách Trebišov, Nitra, Malinovo a Pezinok. Pokiaľ by vás cvičenie zaujalo natoľko, že by ste sa chceli stať inštruktorom a priniesť Pure Bar Form aj do svojho mesta, školenia sa budú konať pravidelne v Bratislave.

Zdroj video: youtube.com

DISKUSIA K ČLÁNKU (0)

Diskusia k článku - Novinka v cvičení Pure Bar Form už aj na Slovensku!

Nový príspevok

Táto diskusia je otvorená len pre prihlásených užívateľov.

 
Návšteva vo fitness centre

Ako často navštevujete svoje fitness centrum?

1 krát do týždňa
2 krát do týždňa
3 a viac krát do týždňa
1 krát mesačne

Celkom hlasovalo: 2252
Archív ankiet

Odber newsletterov
Tip pre redakciu
Poslať článok

Poslať článok môže len registrovaný užívateľ.