Nitra má za sebou extrémne preteky Reebok Spartan Race

redakcia

Prvé Reebok Spartan Race™ počas letnej sezóny sa konali uplynulú sobotu v Nitre. Na Spartan Sprinte sa zúčastnilo takmer 4 000 pretekárov. Dĺžka trate bola viac ako 5 kilometrov a bolo na nej 15 prekážok.

Nitra má za sebou extrémne preteky Reebok Spartan Race
25. JUN 2015

Niektoré prekážky si vyskúšali aj Janka Hospodárová či Michal Nemtuda. Najviac si užil blato futbalista Marek Hamšík. Víťazom sa stal Čech Tomáš Satinský.

Trasa v Nitre bola rozložená rovnomerne, po náročnom behu nasledovali menej náročné prekážky a zase naopak, tie najhoršie disciplíny vystriedal beh po rovine. Za nesplnenú prekážku bolo povinne 30 angličákov (bez rozdielu pohlavia), aby bolo možné pokračovať v behu. Zaujímavé je, že napriek očividnej súťaživosti, každý pomáhal každému. Neznámy človek nemal problém podať ruku, aj keď ho od cieľovej roviny delilo 30 metrov.

SR nitra

Vo svete sú Reebok Spartan Race™ preteky organizované v mestách veľmi populárne. Súťažiaci sa dočkali aj v Nitre vysokej steny, bahnitého terénu, skoku cez oheň či plazenia sa pod ostnatým drôtom. Každý, kto dobehol do cieľa, získal medailu, tričko a pivo (nad 18 rokov). Na Slovensku sa budú konať ešte dva preteky a to 18. júla na Donovaloch a 5. až 6. septembra v Tatranskej Lomnici. Viac informácii na www.spartanrace.sk

 

SR nitra

Zdroj: PR


DISKUSIA K ČLÁNKU (0)

Diskusia k článku - Nitra má za sebou extrémne preteky Reebok Spartan Race

Nový príspevok

Táto diskusia je otvorená len pre prihlásených užívateľov.

 
Návšteva vo fitness centre

Ako často navštevujete svoje fitness centrum?

1 krát do týždňa
2 krát do týždňa
3 a viac krát do týždňa
1 krát mesačne

Celkom hlasovalo: 2251
Archív ankiet

Odber newsletterov
Tip pre redakciu
Poslať článok

Poslať článok môže len registrovaný užívateľ.