Len na vlastné riziko! 6 miest, z ktorých prídete ako iná žena

Tešíte sa už od pondelka na to, kedy bude konečne piatok? Ak rozmýšľate celý týždeň, kam sa vyberiete cez víkend a čo zaujímavé môžete zažiť, tak čítajte ďalej. 

Len na vlastné riziko! 6 miest, z ktorých prídete ako iná žena.
23. NOV 2016

Nech si vyberiete čokoľvek z tohto zoznamu, tak kolegyne v práci odpadnú od závisti :). Negarantujeme ani to, že vás spozná doma váš partner. Pretože tieto zážitky z vás urobia inú ženu.

TIP 1

Na tento relax potrebujete byť dve. Vezmite teda svoju kamarátku a užite si pobyt v kúpeľoch Bielice. Minerálna voda a gurmánsky zážitok vám bude ešte dlho spôsobovať úsmev na tvári. Len partner doma nebude vedieť, čo sa za ním skrýva.

Wellness - zlavadna
ZľavaDňa.sk

TIP 2

Chceli by ste si „len tak” zaletieť do New Yorku, alebo dokonca byť sama pilotkou? Tak tento sen si môžete teraz označiť ako splnený. Vyskúšajte, čo dokáže letecký simulátor, ktorý je jediný na Slovensku.

Letecky simulator - zlavadna
ZľavaDňa.sk

TIP 3

Vraví sa, že dobrý kaderník je ako dobrá priateľka – vie, čo vám pristane, vypočuje vás a po chvíli s ním sa cítite krajšie a veselšie. Vyskúšajte umenie takéhoto vlasového mága na vlastnej koži a vráťte sa domov ako kráľovná!

Vlasy, kadernik - zlavadna
ZľavaDňa.sk

TIP 4

Čo ak by sme vám povedali, že máme čarovný prútik a vďaka nemu vás už v práci nevytočí žiaden nepríjemný telefonát? Tento „čarovný prútik” sa volá Hotel Hubert. Oddýchnite si v Tatrách a naberte energiu do ďalších pracovných dní. Značka: dlhodobé priaznivé účinky na prácu a zvládanie stresu :).

Wellness - zlavadnaZľavaDňa.sk

TIP 5

Povedal niekto luxusné izby a komorný wellness? Baľte si kufre a nechajte sa rozmaznať počas celého víkendu. Domov prídete ako nová žena. Spoznajú vás iba podľa vašich šiat.

Wellness - zlavadna
ZľavaDňa.sk

TIP 6

Prekáža vám, že je za oknami zima? Nechajte sa unášať vôňou ďalekej exotiky v raji oddychu a relaxu. Senzuálny zážitok pohladí všetky vaše zmysly, zabezpečí pocit úľavy a vaše telo bude aktivované novou energiou. Zistite viac:

Masaz, ajurveda - zlavadna
ZľavaDňa.sk

Tak kam sa chystáte tento víkend po práci Vy?

 

Zdroj fotografií: ZľavaDňa.sk

Zdroj: PR


Autor článku

janka@chytrackova.sk

Janka Chytráčková

Milujem chutné jedlo. Bodka. Je to láska na celý život a nehanbím sa za to :) Som Ambasádorka nadácie Jamie Olivera na Slovensku. Organizujem celosvetovú oslavu zdravého a chutného jedla Food revolution day. A mohli ste ma vidieť aj na Gurmán feste, ktorý som otvárala na Hlavnom pódiu. Som presvedčená, že vďaka zdravému jedlu a pohybu môže byť každá žena krásna a sebavedomá. Kliknite si na moju stránku a zistite ako vám môžem pomôcť s budovaním vašej osobnej značky. Aby ste zažiarili. Lebo si to zaslúžite.

http://www.jankachytrackova.sk

Ďalšie články od autora

DISKUSIA K ČLÁNKU (0)

Diskusia k článku - Len na vlastné riziko! 6 miest, z ktorých prídete ako iná žena

Nový príspevok

Táto diskusia je otvorená len pre prihlásených užívateľov.

 
Návšteva vo fitness centre

Ako často navštevujete svoje fitness centrum?

1 krát do týždňa
2 krát do týždňa
3 a viac krát do týždňa
1 krát mesačne

Celkom hlasovalo: 2252
Archív ankiet

Odber newsletterov
Tip pre redakciu
Poslať článok

Poslať článok môže len registrovaný užívateľ.