Krásne ruky za 6 minút? Realita!

Mirka

Aj vám slnečné lúče nemilosrdne pripomínajú, že je najvyšší čas niečo urobiť so svojimi ovisnutými rukami? Veď ochabnuté svaly horných končatín rozhodne príťažlivé nie sú a vy ich budete musieť čoskoro odhaliť! Čo s tým? Vďaka powerspinu môžete tento problém rýchlo a ľahko vyriešiť iba za 6 minút 3-krát do týždňa. Navyše vám powerspin pomôže nielen s vyformovaním rúk, ale aj hrudníka a brucha.

Krásne ruky za 6 minút? Realita!
14. MAR 2014

Powerspin je cvičebná pomôcka, ktorá je určená na efektívne tónovanie svalstva v hornej polovici tela. Je vhodná na cvičenie doma, v posilňovni a teší sa aj využitiu pri skupinových pohybových aktivitách. Môžete ju použiť kdekoľvek. Cviky sú jednoduché a ľahko zapamätateľné. Naučíte sa ich naozaj rýchlo, pretože súčasťou balenia powerspinu je aj DVD s podrobným popisom 6-minútového tréningu.

Ako to funguje?

Dôležitou súčasťou tejto pomôcky je špeciálna oceľová guľôčka, potiahnutá gumou, ktorá pri cvičení rotuje v plastovej trubici. V praxi to znamená, že čím rýchlejšie guľôčku rozhýbete, tým je cvičenie náročnejšie a, samozrejme, aj účinnejšie. S powerspinom vykonávate teda tzv. izometrické cvičenie. To znamená, že do cvičenia sú zapojené viaceré svalové skupiny, v tomto prípade hlavne svaly rúk, ramien, hrudníka, chrbta a brucha. To však nie je všetko. Nielenže zapájate viac svalových skupín, ale v rámci jednotlivých svalov aj väčšie množstvo svalových vlákien ako pri bežných cvikoch. Čo to spôsobuje? Svaly sa rýchlejšie tónujú, spevňujú a posilňujú a tiež spálite viac energie. „Viditeľné výsledky vďaka powerspinu sa u mojich klientok prejavili do štyroch týždňov pri odporúčanom opakovaní päťkrát týždenne. Záleží však aj od stavby tela a množstva telesného tuku. U štíhlych žien dochádza k spevneniu už behom prvých dvoch týždňov, u žien s väčším množstvom telesného tuku v oblasti paží, sa viditeľné výsledky dostavia do šiestich týždňov,“ hovorí zo skúseností inštruktorka powerspinu Júlia Wiederová.

Krásne telo s powerspinom

Prebúdzajú vo vás prvé slnečné lúče túžbu po získaní štíhleho tela a pevných paží v tričku bez rukávov? S powerspinom to bude naozaj hračka. „Odporúčam pred použitím powerspinu minimálne päťminútovú rozcvičku (stacionárny bicykel, panák, švihadlo, drepy s výskokom), pretože vtedy dôjde k zahriatiu svalov, a tak telo spaľuje tuky rýchlejšie,“ upozorňuje Júlia Wiederová.

Powerspin je rovnako vhodný pre mužov a ženy, dokonca aj deti od 14 rokov. Vek ani fyzická kondícia nie sú rozhodujúce. Dokonca, ak sa používa pri malých otáčkach, je vhodný i ako rehabilitačná pomôcka po úrazových stavoch. Pozitívne účinky pocítite už po týždni cvičenia za 6 minút denne.

Kde powerspin zohnať?

Powerspin si môžete objednať na stránkach www.powerspin.cz. Súčasťou balenia je okrem powerspinu aj DVD so šesťminútovým cvičením.

powerspin

Zdroj: PR
Foto: www.powerspin.cz 
Zdroj video: youtube.com

DISKUSIA K ČLÁNKU (0)

Diskusia k článku - Krásne ruky za 6 minút? Realita!

Nový príspevok

Táto diskusia je otvorená len pre prihlásených užívateľov.

 
Návšteva vo fitness centre

Ako často navštevujete svoje fitness centrum?

1 krát do týždňa
2 krát do týždňa
3 a viac krát do týždňa
1 krát mesačne

Celkom hlasovalo: 2248
Archív ankiet

Odber newsletterov
Tip pre redakciu
Poslať článok

Poslať článok môže len registrovaný užívateľ.