Zapoj sa s nami do NOVOROČNEJ DETOX VÝZVY!

Komplexný video tréning na brucho, zadok a stehná

redakcia

Aké cvičenie si vybrať, keď chcete výsledky a nemáte veľa času? Ideálne také, pri ktorom sa zapojí do pohybu čo najviac svalov v tele. Taký je aj nasledujúci komplexný video tréning na brucho, zadok a stehná.

Komplexný video tréning na brucho, zadok a stehná
Zdroj: Szabolcs Toth / Unsplash
13. JAN 2021

Sú ľudia, ktorí radi precvičujú každé časti tela samostatne. A potom sú tí, ktorí majú radi komplexné cvičenia, pri ktorých dostane zabrať celé telo.

Ak patríte k tej druhej skupine, tak potom tento komplexný video tréning na brucho, zadok a stehná vás poteší. Nepotrebujete pri ňom žiadne vybavenie, cvičiť môžete aj doma na koberci, postačí malý priestor, v ktorom sa môžete pohodlne hýbať.

Nezabudnite sa pred cvičením rozohriať nejakou rozcvičkou a na záver si dať ľahký strečing. Správne prevedenie cvikov vám v nasledujúcom videu predvedie profesionálna trénerka Lea Grančič.

Účinné cvičenia zamerané na najproblematickejšie partie tela nájdete aj v NOVOROČNEJ DETOX VÝZVE. Okrem online a live cvičení vás v nej čakajú aj jedálničky na celé 3 týždne od výživovej špecialistky, tak aby boli vaše predsavzatia tentoraz úspešné. Tak neváhajte a pridajte sa k nám na 21-dňovej ceste za štíhlejším, pevnejším a zdravším telom.

Banner_detox_vyzva_800x312


DISKUSIA K ČLÁNKU (0)

Diskusia k článku - Komplexný video tréning na brucho, zadok a stehná

Nový príspevok

Táto diskusia je otvorená len pre prihlásených užívateľov.

 
Návšteva vo fitness centre

Ako často navštevujete svoje fitness centrum?

1 krát do týždňa
2 krát do týždňa
3 a viac krát do týždňa
1 krát mesačne

Celkom hlasovalo: 2504
Archív ankiet

Odber newsletterov
Tip pre redakciu
Poslať článok

Poslať článok môže len registrovaný užívateľ.