Kĺzaním k sexi telu? S podložkou OBSIDIAN je to realita

Mirka

Vďaka kĺzavému pohybu a desiatkam cvikov je získanie štíhleho a pevného tela oveľa ľahšie ako kedykoľvek predtým. 

 

Kĺzaním k sexi telu? S podložkou OBSIDIAN je to realita
17. FEB 2015

Každému z nás určitý čas trvá, kým nájde cvičenie alebo tréning, ktorý mu bude najviac vyhovovať. Ako však nájsť pohybovú aktivitu, ktorá pomáha spaľovať tuk, formovať problematické partie tela, je zábavná a odlišuje sa od iných cvičení? Iná cesta, ako stále skúšať, neexistuje. V ceste za hľadaním toho najlepšieho a srdcu najbližšieho cvičenia by ste rozhodne nemali vynechať tréning s podložkou OBSIDIAN. Cvičenie na tejto podložke si jednoducho zamilujete a už nebudete chcieť vyskúšať nič iné.

klient obsidian

Cvičenie s OBSIDIAN je iné

Máte radi nové a netradičné cvičenia? Potrebujete sa zbaviť tukových faldíkov v oblasti brucha, zadku či stehien? Ak je vaša odpoveď ÁNO, tréning so špeciálnou podložkou je pre vás to pravé orechové.

Základný princíp cvičenia na podložke Obsidian spočíva vo vykonávaní kĺzavého pohybu, ktorý umožňuje špeciálny materiál, z ktorého je vyrobená. To znamená, že si môžete dopriať kvalitný kardio tréning, zameraný na spaľovanie tukových zásob a posilnenia kardiovaskulárneho systému, ale aj vykonávať cviky, ktoré formujú svalstvo. Tešte sa na viac ako 100 rozličných a hlavne účinných cvikov.

Okrem spaľovania tukov, posilnenia a vytvarovania celého tela, vrátane svalov jadra, tréning s podložkou OBSIDIAN navyše zlepšuje aj celkovú kondíciu, silu, obratnosť, rovnováhu a držanie tela. V neposlednom rade zvyšuje sebavedomie, teda sa budete cítiť fit a sexi. Pozitívom je i to, že nezaťažuje kĺby.

klient obsidian ii

Ako začať?

Ak patríte k športovým nováčikom, nemusíte sa cvičenia báť, pretože okrem kĺzavej podložky umožňujúcej pohyby do strán, sady rukavíc a špeciálnych návlekov na obuv, získate aj inštruktážne DVD. Vďaka nim si budete vedieť zostaviť vhodný tréning a osvojíte si správne vykonávanie jednotlivých cvikov. Na svoje si prídu aj pokročilí, pretože spôsob cvičenia a paleta ponúkaných cvikov je taká pestrá, že sa rozhodne nudiť nebudú. Navyše na precvičenie celého tela postačí 30 minút niekoľkokrát týždenne.

Pred samotným cvičením treba umiestniť podložku na rovný povrch. Bez problémov priľne k akémukoľvek typu podlahy. Potom si stačí obuť špeciálne návleky na nohy, nasadiť rukavice a dať sa do cvičenia.

  • OBSIDIAN si vyskúšala aj známa inštruktorka Lea Grančič, ktorá si pre vás pripravila konkrétny aerobný a silový tréning. Práve tieto tréningy si môžete zacvičiť v podhodlí domova s podložkou OBSIDIAN. Viac už uvidíte v našom videu.

Čo je na tejto pomôcke skvelé? Určite ste sa stretli s tým, že po určitom čase vykonávania nejakého športu jednoducho vaše telo prestalo na daný pohyb reagovať. Na záťaž v rovnakej intenzite si zvyklo a proces chudnutia a zoštíhľovania sa zastavil. Pri cvičení s podložkou OBSIDIAN sa tohto báť nemusíte. Je skonštruovaná tak, že vaše svaly budú vždy z cvičenia „prekvapené“ a podľa toho budú aj reagovať. A je tu ešte jedna výhoda. Vďaka intenzívnemu tréningu s OBSIDIAN spálite obrovské množstvo tuku nielen pri samotnom cvičení, ale aj po ukončení tréningu. V praxi to znamená, že metabolizmus bude fungovať rýchlejšie i v pokoji, ako napríklad vtedy, keď budete práve sedieť na gauči a pozerať televíziu. 

liveactive_obsidian

Zdroj:PR


DISKUSIA K ČLÁNKU (0)

Diskusia k článku - Kĺzaním k sexi telu? S podložkou OBSIDIAN je to realita

Nový príspevok

Táto diskusia je otvorená len pre prihlásených užívateľov.

 
Návšteva vo fitness centre

Ako často navštevujete svoje fitness centrum?

1 krát do týždňa
2 krát do týždňa
3 a viac krát do týždňa
1 krát mesačne

Celkom hlasovalo: 2251
Archív ankiet

Odber newsletterov
Tip pre redakciu
Poslať článok

Poslať článok môže len registrovaný užívateľ.