Jillian Michaels. Žena, ktorej tréningy občas nezvládajú ani muži!

Janka

Ak trpíte obezitou, na meno Jillian Michaels radšej zabudnite. Minimálne do tej doby, než budete schopní dať do jej tréningu všetko.

Jillian Michaels. Žena, ktorej tréningy občas nezvládajú ani muži!
27. JUN 2014

Ľudia, ktorí podľa krásnej Jillian cvičia, sa zhodujú, že pokiaľ dodržiavate jej odporúčania a neulievate sa, už po prvom týždni uvidíte výsledky. Vaše telo bude pevnejšie, ohybnejšie a najmä zdravšie. Ale pekne poporiadku.

Američanka Jillian Michaels je podľa vlastných slov celkom obyčajná žena, ktorá miluje fitness a zdravý životný štýl. Svoju záľubu, ktorej sa venuje už bezmála dve desaťročia, sa pred časom rozhodla pretaviť do zárobkovej činnosti a dnes je vďaka skvelému renomé a premyslenému marketingu idolom mnohých žien. Ukážkovú postavu však nezískala zadarmo. Práve naopak. Každý jeden sval si krvopotne odcvičila a to, milé dámy a páni, čaká aj vás.

Odporúčame prečítať: Milan Adamka: Ľuďom sa pri cvičení nechce rozmýšľať, preto už tanečný aerobic nie je taký vyhľadávaný

 

Prečo je iná?

Možno patríte k ľuďom, ktorí si o podobných fitness tréneroch myslia svoje a keďže len v Spojených štátoch sú ich tisíce, schopnostiam väčšiny z nich skrátka neveríte. V prípade Jillian však niet o jej kvalifikácii pochýb, keďže:

  • Jillian sa športu intenzívne a hlavne na profesionálnej úrovni venuje vyše dvadsať rokov.
  • Istý čas pracovala v medicínskom zariadení ako fyzioterapeutka a ľudskému telu rozumie i z tohto pohľadu.
  • Dlhých sedemnásť rokov sa venovala bojovým umeniam a získala čierny pás.
  • Je držiteľkou dvoch najprestížnejších tréningových certifikátov z vedúcich certifikačných programov v krajine (NESTA a AFAA).
  • Má taktiež oprávnenie poskytovať klientom certifikované nutričné poradenstvo.

jilian 1

Nezabúda ani na charitu

Jillian žije so svojou rodinou v Los Angleles. Tvrdí, že ak netrénuje alebo nepracuje na vlastných projektoch, najradšej cestuje a nemálo času venuje i charitatívnym projektom. Zastupuje organizáciu na výskum rakoviny prsníka a rovnako sa zapojila do boja s detskou obezitou v USA, ktorej štatistiky sú už dlhé roky priam alarmujúce. Snaží sa odpovedať na dotazy tisíckam ľudí, ktorí ju kontaktujú či už prostredníctvom oficiálnej stránky JillianMichaels.com alebo sociálnych sietí. So svojou šou „Maximize Your Life“ precestovala celú Ameriku a poskytovala mobilné poradenstvo všetkým, ktorí sa odhodlali so sebou niečo robiť. Netreba zabúdať ani na pravidelné vystupovanie v televízii, písanie kníh či prednášanie na školách. Pýtate sa, kedy to tá Jillian všetko stíha? Potom vás zrejme „dorazí“ fakt, že brunetka má i vlastnú mobilnú aplikáciu a napriek množstvu pracovných povinností stihla v roku 2012 ešte aj hviezdiť v rebríčku stovky najkrajších ľudí sveta, ktorý každoročne zostavuje obľúbený magazín People.

Odporúčame prečítať: Tabata je najnáročnejší a najefektívnejší tréning aj pre ženy

 

Nebude to ľahké

A čo na jej cviky hovoria tí, ktorí ich už mali možnosť vyskúšať? V diskusiách pod jej článkami sa to len tak hemží superlatívmi a vyjadreniami typu: „Tá ženská je blázon! Ale skvelá! Už po pár dňoch na sebe cítim zmeny,“ alebo „Milujem ju. Naozaj najlepšia cvičiteľka a veľká profíčka, ktorá vám zmení telo. Musíte si to ale vážne odmakať!“ Ste pripravení na svojej kondičke zapracovať? Ak sa budete pridržiavať Jillianiných osvedčených rád, ste bezmála na tej správnej ceste.

jilian 2

Je dobré vedieť, že ...

Inštruktážne videá Jillian Michaels dostať prevažne v angličtine, no pre nováčikov - ako v športe, tak i v ovládaní tohto jazyka, sú veľmi prehľadné a zrozumiteľné. Jillian odporúča venovať tri dni cvičeniu a následne dopriať telu jeden deň oddychu. Už na začiatku vás upozorní, že cesta za krásnym telom nebude jednoduchá, ale na jej konci pocítite pri pohľade do zrkadla obrovskú dávku satisfakcie.

Video: Youtube.com / BeFit
Foto: Facebook Jillian Michaels

DISKUSIA K ČLÁNKU (0)

Diskusia k článku - Jillian Michaels. Žena, ktorej tréningy občas nezvládajú ani muži!

Nový príspevok

Táto diskusia je otvorená len pre prihlásených užívateľov.

 
Návšteva vo fitness centre

Ako často navštevujete svoje fitness centrum?

1 krát do týždňa
2 krát do týždňa
3 a viac krát do týždňa
1 krát mesačne

Celkom hlasovalo: 2254
Archív ankiet

Odber newsletterov
Tip pre redakciu
Poslať článok

Poslať článok môže len registrovaný užívateľ.