Inšpirácie, ktoré má zmysel sledovať

Palo Hlubina

Aj vy sledujete inšpiratívne fotky a videá na Instagrame? Ak vám pomáhajú nakopnúť sa v cvičení, pridáme nejaké užitočné tipy.

Inšpirácie, ktoré má zmysel sledovať
19. JUN 2017

Vybrali sme také profily na Instagrame, ktoré vás vedia posunúť o krok ďalej, či už začínate, alebo ste skúsený športovec. V každom prípade nezabúdajte, že všetci títo ľudia majú zvládnutú najdôležitejšiu vlastnosť v cvičení - výdrž. Ak totiž takéto kúsky chcete zvládnuť, musíte vydržať trénovať niekoľko rokov.

Akrojóga

Dvaja ľudia, zvyčajne muž a žena. Jógové pozície, na ktoré sa nielen dobre pozerá, ale spevňujú a uvoľnuǰú telo. A ešte aj učia partnerskej dynamike. O tom všetko je akrojóga. Pozrite napríklad na tento profil Victora Togunda z Los Angeles. To, čo dokáže s tými ženami...

 

Akrobatka aj matka

Sledovať profil akrobatky zo slávneho Cirque du Soleil nie je len inšpiráciou pre cvičenie, ale tiež ukážkou toho, ako môže vyzerať život športujúcej matky a partnerky. Na mnohých videách predvádza "kúsky" aj so svojou malou dcérkou, no nejde o nič krkolomné. Skôr o krásny príklad vzťahu medzi športujúcou matkou a rovnako pohyb obľubujúcou dcérou.

 

Dokáž toto

Prove it, v preklade dokáž to, je profil Warrena Jamesa Liho, športovca zo súťaže American Ninja Warrior. Pekná zbierka cvikov a možností ľudského tela, ktoré nakopnú aj skúsených cvičencov.

 

Kalistenika aj parkour

Dominik Sky z Chorvátska robí síce kúsky, ktoré vidíte aj na mnohých iných profiloch súvisiacich so silou a dynamikou vlastného tela, ale sledovať ho má zmysel preto, že zväčša cvičí vo veľmi jednoduchých podmienkach. Často s náradím, ktoré je ručne vyrobené. Ukážka toho, že keď sa chce... atď. Veď to poznáte.

 

Zdroj titulnej fotky: dotigabrielf, CC0


DISKUSIA K ČLÁNKU (0)

Diskusia k článku - Inšpirácie, ktoré má zmysel sledovať

Nový príspevok

Táto diskusia je otvorená len pre prihlásených užívateľov.

 
Návšteva vo fitness centre

Ako často navštevujete svoje fitness centrum?

1 krát do týždňa
2 krát do týždňa
3 a viac krát do týždňa
1 krát mesačne

Celkom hlasovalo: 1941
Archív ankiet

Odber newsletterov
Tip pre redakciu
Poslať článok

Poslať článok môže len registrovaný užívateľ.