Hütte v Alpách - to musíte zažiť

Advertoriál

Chcete zažiť dovolenku snov? Horská chata v Alpách vám ju poskytne. V Hütte panuje komfort v každom smere. Nájdete tu reštauračné a ubytovacie služby na vysokej úrovni, apartmány, v ktorých nechýba pohodlný nábytok, luxusnú zónu hygieny a najmodernejšiu techniku. Toto všetko je k dispozícii pre každého dovolenkára, ktorý do Álp zavíta.     

Lyze_Zima_Muz_Zena
Zdroj: PR, Grandiosoft
24. JAN 2019

Zimná dovolenka v horskej chate prospeje telu a duši dopraje pookriatie. Zariadenie z prírodných materiálov a štýlový nábytok vytvárajú neopakovateľnú atmosféru. Hütte v Alpách poskytuje krásne horské ubytovanie a hoci v zime býva v týchto končinách poriadne mrazivo, v apartmánoch môžete mať pokojne oblečené tielko a kraťasy under armour, pretože priestory sú skvelo vykurované. Izby sú vybavené veľkoplošnými televízormi, kvalitnými chladničkami či spotrebičmi a patria k nim aj moderné kúpeľne, ktoré pri rannej aj večernej hygiene ponúkajú maximálny komfort. Kúpeľňový nábytok disponuje veľkorysými skrinkami, ktoré pojmú do svojich útrob všetko, čo si návštevník na zimnú dovolenku so sebou prinesie. Zmestí sa do nich nielen pena do kúpeľa, mydlo, sprchový gél, šampón a prípravok na rast vlasov, ale aj holiace potreby, dekoratívna kozmetika, telové mlieka, krémy na tvár, ruky a nohy. Hütte v Alpách sú skrátka priestranné a všestranne dobre vybavené.

Zimné radovánky 

Ak ste sa rozhodli pre dovolenku v Alpách najmä preto, že máte radi zimné športy, tak ste zvolili správne. Alpy sú najvyšším pohorím Európy, ktoré sa tiahnu siedmymi krajinami – Rakúskom, Francúzskom, Talianskom, Švajčiarskom, Nemeckom, Lichtenštajnskom a Slovinskom. Sú dlhé 1200 kilometrov, ich najvyšší vrch Mont Blanc meria úctyhodných 4 808 metrov. V tomto unikátnom pohorí s čarokrásnou prírodou si na svoje prídu lyžiari aj turisti. Skvelé zjazdovky a výborne značené turistické trasy ponúkajú dostatok športového vyžitia. Počasie v tejto nadmorskej výške však býva poriadne studené. V mínusových teplotách je nutné predchádzať omrzlinám. Zvlášť dôležitá je teplá pokrývka hlavy, nepremokavé rukavice a vyhrievané vložky do topánok. V tomto prostredí neradno podceniť rozmary počasia, omrzliny končatín môžu mať obzvlášť tragické následky.      

Chata_Zima

Relax a regenerácia  

Aby ste si mohli zimnú dovolenku v Alpách užívať hneď od prvého dňa, dobré je sa na cestu pripraviť s predstihom. Nenechávajte si nakupovanie a balenie batožiny na poslednú chvíľu. Nejedná sa len o zabezpečenie potravín a tekutín na cestu, zbalenie oblečenia, športových potrieb či dokladov, ale aj o zabezpečenie bytu a domácich zvierat. Keď podceníte prípravy na cestu, môže sa vám ľahko stať, že prvé dovolenkové rána sa zobudíte s obavami, či ste všetko potrebné zariadili a na nič dôležité nezabudli. A kto podlieha stresu, tomu môže byť aj týždeň dovolenky málo. Neriskujte, zbaľte sa a pripravte na cestu vopred, doprajte si kvalitný relax a regeneráciu počas celej zimnej dovolenky.


DISKUSIA K ČLÁNKU (0)

Diskusia k článku - Hütte v Alpách - to musíte zažiť

Nový príspevok

Táto diskusia je otvorená len pre prihlásených užívateľov.

 
Návšteva vo fitness centre

Ako často navštevujete svoje fitness centrum?

1 krát do týždňa
2 krát do týždňa
3 a viac krát do týždňa
1 krát mesačne

Celkom hlasovalo: 2289
Archív ankiet

Odber newsletterov
Tip pre redakciu
Poslať článok

Poslať článok môže len registrovaný užívateľ.