Fitness centrá riešia svoje problémy na konferencii v Prahe

redakcia

Väčšina fitness centier prežíva ťažké časy. Rokom 2013 sa začal boj o každého klienta, ktorý prejaví záujem o cvičenie. V čom spočíva problém, že sa fitness centrá zmietajú vo finančných ťažkostiach? Odpovede môže poskytnúť konferencia Českej komory fitness.

Fitness centrá riešia svoje problémy na konferencii v Prahe
28. MAR 2013

Odbornú konferenciu pre majiteľov a prevádzkovateľov fitness centier organizuje Česká komora fitness (ČKF) pod názvom "Fitness je váš biznis - nestojte mimo!" Uskutoční sa v piatok, 19. apríla 2013 od 10:00 hod v Aquapalace Hotel Prague (Čestlice u Prahy).

Odborná konferencia a následne diskusný blok "Okrúhly stôl" budú zamerané na český fitness sektor v súčasnosti a jeho výzvy pre podnikanie, vzdelávanie, legislatívu a zbližovanie fitness sektora a zdravotníctva. Organizátori konferencie pozývajú aj majiteľov a manažérov slovenských fitness centier, aby prispeli svojimi skúsenosťami a podelili sa o problémy, ktoré ich trápia.

Hlavnými témami konferencie budú:

  • Fitness nie je charita! Prednáška o tom, ako správne nastaviť cenu aj systém správne fungujúceho fitness centra. Prednášajúci: Tomáš Krmíček
  • Spolupráca fitness sektora a zdravotníctva - skúsenosti z Európy, USA a ďalších krajín - Hans Muench
  • Prečo Česká komora fitness? Prínosy pre majiteľov a prevádzkovateľov fitness centier v SR. Prednášajúci: Jana Havrdová, Miroslav Jirčík
  • Rozhodcovský súd a jeho potenciál pre riešenie sporov vo fitness. Prednáša: RNDr. Zdeněk Somr, predseda Rozhodcovského súdu pri HK a AK ČR.
  • Okrúhly stôl - otvorená diskusia: Čo trápi fitness centrá v ČR?

 

Záujemcovia o účasť na tejto konferencii musia uhradiť registračný poplatok takto: členovia ČKF po riadnom prihlásení do 29. 3. 2013 majú vstup zdarma, ostatní platia registračný poplatok vo výške 499 Kč na účet ČKF. Prihlášky zasielajte do uvedeného dátumu e-mailom na jana.havrdova@ceskakomorafitness.cz. Podrobnosti o programe konferencie na www.ceskakomorafitness.cz.

Partnermi odborných konferencií sú: Európsky sociálny fond v ČR, Európska únia, MPSV ČR, Operačný program ľudské zdroje a zamestnanosť, Národná sústava kvalifikácií. Partnerom konferencie v Prahe je ďalej Rozhodcovský súd pri HK a AK ČR. Tlačový servis poskytuje RHA.CZ.

Zdroj: PR

DISKUSIA K ČLÁNKU (0)

Diskusia k článku - Fitness centrá riešia svoje problémy na konferencii v Prahe

Nový príspevok

Táto diskusia je otvorená len pre prihlásených užívateľov.

 
Návšteva vo fitness centre

Ako často navštevujete svoje fitness centrum?

1 krát do týždňa
2 krát do týždňa
3 a viac krát do týždňa
1 krát mesačne

Celkom hlasovalo: 2252
Archív ankiet

Odber newsletterov
Tip pre redakciu
Poslať článok

Poslať článok môže len registrovaný užívateľ.