FIT UP! dopĺňa svoje štúdiá novými strojmi

Advertoriál

Československá sieť fitness centier sa v roku 2018 zameria na dopĺňanie strojov vo všetkých svojich prevádzkach. Určite tak spraví radosť nielen stálym členom ale aj novým klientom ktorý sa rozhodli toto fitko vyskúšať po prvý krát.

FIT UP!
Zdroj: PR, FIT UP!
13. FEB 2018

FIT UP! pôsobí na trhu už 5 rokov. Za toto obdobie si získali štúdiá veľa verných klientov. Práve títo klienti boli za rozhodnutím spoločnosti upriamiť sa v roku 2018 na vybavenie jednotlivých štúdií a doplnenie nových strojov. 

Rok 2017 sa niesol v znamení VÁS

Ako povedal jeden z majiteľov: „Rok 2017 sa niesol v znamení nových druhov členstiev a akcií pre nových členov.“ Fitness centrá FIT UP! sa rozhodli radikálne prekopať svoj koncept a okrem klasického ročného členstva rozšírili svoju ponuku aj o polročné a mesačné členstvá. Týmto krokom ulahodili najmä tým, ktorí sa nechceli v štúdiách viazať na 12 mesiacov. „Obávali sme sa, že veľa z našich členov prejde na kratšie verzie členstiev, opak je však pravdou. Ukázalo sa, že väčšina našich členov má záujem o pravidelné cvičenie a naďalej pokračuje v našom klasickom členstve, ktoré je cenovo najvýhodnejšie. Novými členstvami sme prilákali najmä nových klientov, ktorí so svojim členstvom váhali, a to práve kvôli dlhej viazanosti. Zasiahli sme novú skupinu, ktorá naše služby doteraz nevyužívala. Naše členstvá sú v pomere kvality a ceny tie najlepšie na trhu.“ O tom svedčí aj fakt, že FIT UP! získal prestížne medzinárodné ocenenie Best Buy Award v oblasti fitness centier. Toto ocenenie patrí k tomu najvyššiemu uznaniu, ktoré môže poskytovateľ služieb získať. 

clenstvo

„V minulom roku sme rozbehli viaceré akcie zamerané na nových členov. Ku každému novému ročnému členstvu sme prihodili hodinu s osobným trénerom zdarma. Akcia „Za kamoša mesiac zdarma“ mala taktiež pozitívny ohlas. 

Aké novinky prinesie FIT UP! v roku 2018?

„Rok 2018 sme sa rozhodli upriamiť na dopĺňanie našich štúdií. Počas celého roku budeme dopĺňať jednotlivé FIT UP! štúdiá novými strojmi, kotúčmi aj funkčným vybavením. Začali sme hneď od nového roku kedy sme do viacerých štúdií doplnili rôzne funkčné zariadenie.  Nasledovali rôzne posilňovacie stroje ako kneeling leg curl zameraný na hamstringy a sedací sval, nový multipress na ktorom sa dá odcvičiť široká škála cvikov, hyperextenzie, lavičky, výtlakové stroje z edície HAMMER STRENGTH, ktorý používajú aj americkí futbalisti v lige NFL na trénovanie dynamiky a výbušnosti.“

nove stroje

„So strojmi značky Technogym sme nesmierne spokojní. Sú nimi vybavené všetky naše štúdiá. Napriek tomu sme sa rozhodli doplniť niektoré štúdiá o ikonickú značku HAMMER STRENGTH, ktorá sa zaraďuje medzi špičky v silových zariadeniach. Priebežne sa budú počas celého roka 2018 dopĺňať nové posilňovacie aj kardio stroje. 

FIT UP! Vám na rozlohe 1200 m2 Vám ponúka špičkovú kvalitu už od 17,90 € mesačne. Každé štúdio je vybavené kvalitnými strojmi Technogym. Klientom sú k dispozícii účelne rozdelené tréningové zóny, ladies zóna určená špeciálne pre dámy, prvotriedne soláriá značky Ergoline a nápojový bar s nápojmi obohatenými o vitamíny a L-kartnitín na energiu a rýchlejšie spaľovanie tukov. Všetko k dispozícii 365 dní v roku, od 6:00 do 24:00. V ponuke sú 1 mesačné, 6 mesačné aj ročné členstvá, všetko vo variante Fitness alebo VIP. 

Kde všade si zacvičíte vo FIT UP!

Sieť FIT UP! otvorila v lete 2017 už svoju siedmu prevádzku a to v Ostrave v Českej republike. V obchodnom centre Avion ponúka svojim klientom rovnako vysoké štandardy ako v ostatných štúdiách na Slovensku a v Čechách.  

„Sme československý koncept a na to čo sme za posledných 5 rokov dosiahli sme veľmi hrdí.“ Za tento úspech vďačíme len a len naším členom. Vďaka nim sme tu a pre nich sa snažíme neustále zlepšovať. Preto sme sa rozhodli tých, ktorí sú s nami naozaj od začiatku odmeniť malým darčekom v podobe FIT UP! uteráka a tyčinky Nutrend Deluxe.

Bez Vás by to nešlo. Ďakujeme!


DISKUSIA K ČLÁNKU (0)

Diskusia k článku - FIT UP! dopĺňa svoje štúdiá novými strojmi

Nový príspevok

Táto diskusia je otvorená len pre prihlásených užívateľov.

 
Návšteva vo fitness centre

Ako často navštevujete svoje fitness centrum?

1 krát do týždňa
2 krát do týždňa
3 a viac krát do týždňa
1 krát mesačne

Celkom hlasovalo: 2252
Archív ankiet

Odber newsletterov
Tip pre redakciu
Poslať článok

Poslať článok môže len registrovaný užívateľ.