FIT LEADER vznikol, aby pomáhal

Jana Šimkovičová

V súťaži FIT LEADER sa spojilo viacero známych osobností a partnerov, aby podporili jednu myšlienku – oceniť trénerov na Slovensku, pretože veria, že si to zaslúžia.

FIT LEADER vznikol, aby pomáhal
13. FEB 2017

Jedna z vecí, ktorú mám na svojej práci rada, je možnosť stretávať sa so zaujímavými ľuďmi. Takouto inšpiratívnou skupinou sú aj tréneri. Pritom je jedno, či sa jedná o fitnesákov, zumbákov, jogínov či trénerov iných športov a cvičení. Ich spoločným znakom je, že sa snažia svojim klientom pomáhať žiť zdravšie a lepšie. Málokto však pomáha samotným trénerom, pretože neexistuje asociácia ani iná organizácia, ktorá by ich združovala, vzdelávala, alebo inak podporovala.

Oslovili sme preto viacerých partnerov a osobnosti s myšlienkou FIT LEADRA – súťaže na ocenenie najlepších trénerov na Slovensku. Základnou myšlienkou tejto súťaže je pomáhať, oceňovať a inšpirovať. Postupne sa k nám začalo pridávať čoraz viacej autorít, z ktorých sa stali porotcovia, a tiež firemných a mediálnych partnerov, čím sa nám podarilo združiť väčšinu relevantných subjektov v oblasti športu a zdravia na Slovensku.

"Veríme, že profesia trénera si zasláži uznanie. Veríme tiež, že FIT LEADER dokáže pomôcť nielen víťazom, ale každému, kto sa do súťaže prihlási, alebo ju podporí. Preto sme vďační za každého jedného súťažiaceho, hlasujúceho či partnera, ktorý sa k nám rozhodne pridať, a tak prispieť k rozvoju zdravia na Slovensku."

Jana Šimkovičová

zakladateľka portálu o cvičení a zdravom životnom štýle CVIČTE

a vydavateľstva zdravých kníh FITnamotávka

PRIHLÁS SA AJ TY!

fitleader

Zdroj titulnej fotky: goodfon.su


DISKUSIA K ČLÁNKU (0)

Diskusia k článku - FIT LEADER vznikol, aby pomáhal

Nový príspevok

Táto diskusia je otvorená len pre prihlásených užívateľov.

 
Návšteva vo fitness centre

Ako často navštevujete svoje fitness centrum?

1 krát do týždňa
2 krát do týždňa
3 a viac krát do týždňa
1 krát mesačne

Celkom hlasovalo: 2252
Archív ankiet

Odber newsletterov
Tip pre redakciu
Poslať článok

Poslať článok môže len registrovaný užívateľ.