Dajte faldíkom na bruchu naveky zbohom!

Mirka

Koľkokrát v živote sa vám už stalo, že ste si pri pohľade na vypracované brušné svaly niekoho iného povedali, že aj vy také chcete. Dnes sa sen môže stať realitou. Tento praktický návod na formovanie brušných svalov v pohodlí domova, vám v tom pomôže.

Dajte faldíkom na bruchu naveky zbohom!
18. JUN 2014

Pevné a silné brušné svaly nielen skvelo vyzerajú, ale sú dôležité aj zo zdravotného hľadiska. Ak je brucho ochabnuté, spôsobuje to problémy aj chrbtici, ktorá musí znášať oveľa väčšiu záťaž.

Čo sa teda stane, ak sa pustíte do pravidelného posilňovania brušných svalov? V prvom rade sa budete cítiť a vyzerať príťažlivo. Pravidelné precvičovanie brušných svalov tiež eliminuje bolesť v oblasti chrbtice, zníži riziko prípadného zranenia či zlepší držanie tela.

Odporúčame prečítať: Tréningový plán pre chrbát, brucho a boky

 

Ako na to? Výborným pomocníkom môže byť pre vás aj video s názvom Sexy body, ktoré predstavuje jednoduchý, ale účinný návod na to, ako precvičiť priame i bočné brušné svaly v pohodlí domova. V krátkej upútavke sa vám predstaví inštruktorka Saška Halmová.

Pri formovaní problematických ženských partií sú výbornou voľbou cviky s vlastnou hmotnosťou, ktoré majú hneď niekoľko výhod. Nepotrebujete žiadne športové náradie, môžete sa im venovať kdekoľvek a pri ich cvičení spálite množstvo kalórií.

Celé video Sexy body si môžete zacvičiť na www.fitshaker.sk. Nájdete tam rôzne druhy cvikov na posilnenie a vyformovanie svalov celého tela, ktoré si môžete zacvičiť kedykoľvek v pohodlí domova.

Odporúčame prečítať: Tie správne cviky na spodné brucho


DISKUSIA K ČLÁNKU (0)

Diskusia k článku - Dajte faldíkom na bruchu naveky zbohom!

Nový príspevok

Táto diskusia je otvorená len pre prihlásených užívateľov.

 
Návšteva vo fitness centre

Ako často navštevujete svoje fitness centrum?

1 krát do týždňa
2 krát do týždňa
3 a viac krát do týždňa
1 krát mesačne

Celkom hlasovalo: 2252
Archív ankiet

Odber newsletterov
Tip pre redakciu
Poslať článok

Poslať článok môže len registrovaný užívateľ.