Zapoj sa s nami do BEŽECKEJ VÝZVY!

Cvičenie doma na maximum: aké vybavenie si zadovážiť?

Advertoriál

Cvičenie doma je hlavne o sebadisciplíne a vyžaduje si aj dávku motivácie. Skvelým spôsobom ako si môžete dodať dávku motivácie je kúpa nového vybavenia.

Podlozka_Sluchadla
Zdroj: PR, Seocentrum, Shutterstock.com
4. MAR 2021

Nielenže ho pre cvičenie potrebujete, ale zároveň budete mať aj oveľa väčšiu chuť si zacvičiť a vyskúšať vaše nové „náradie“. Aké vybavenie sa oplatí si zadovážiť a čo kompletne môže zmeniť vás vzťah k cvičeniu?

Motivačná elektronika

Aj keď si poviete, že priamo na cvičenie elektroniku nepotrebujete (tak prečo by ste ju kupovali) no s motiváciou vám môžu správne elektronické produkty veľmi pomôcť. Kvalitné bezdrôtové slúchadlá vám pomôžu naplno vnímať hudbu počas cvičenia a budú vás motivovať k lepším výkonom. Nebude vás otravovať žiadny kábel a hudba bude dostatočne intenzívna. Keď ich raz vyskúšate, už nebudete chcieť žiadne iné, pretože najmä pri pohybových aktivitách, ale aj pri cvičení vonku sú nesmierne variabilné a praktické. 

Ďalšou elektronikou, ktorá vám môže pomôcť s motiváciou sú športové hodinky/náramok. Ukazujú množstvo krokov, spálených kalórií, upozorňujú na prechádzku a merajú kvalitu spánku. Pre športovcov môžu byť skvelé na sledovanie pokrokua pre začiatočníkov zas na budovanie motivácie ku každodennému pohybu. Dajú sa používať na rôzne športové aktivity a vytvárajú používateľom rôzne štatistiky ich pohybových aktivít, vďaka čomu máte prehľad o vašom dni, či týždni. 

Vybavenie priamo na cvičenie 

Čo sa týka vybavenia priamo na cvičenie doma, určite budete potrebovať karimatku alebo jogamatku. Najmä cviky na zemi sa veľmi ťažko robia na podlahe, deke, či koberci. Pri cvičení doma nemusíte mať luxusný outfit, no základom je, aby ste sa cítili dobre a sebavedomo, k čomu vám oblečenie môže pomôcť. Určite treba myslieť na kvalitnú a pevnú podprsenku, aby vás pri športovej aktivite nič neobmedzovalo. Tenisky voliť môžete, ale aj nemusíte, pokojne si vystačíte aj bosí. 

Skvelou variantou na cvičenie doma sú aj expandery. Nemusíte nakupovať závažia rôznych hmotností a s takýmito gumičkami sa dajú cvičiť naozaj rozmanité cviky na všetky časti tela. Tiež sa dajú využiť aj na strečing, či jogu alebo pilates.Ide o veľmi variabilný kúsok, ktorý vo svojej domácej posilňovni určite oceníte, keďže ani nezaberá veľa miesta. 

Keď sme vybavení základnými prostriedkami, stačí nám už len začať poriadne makať. Pustite si vašu obľúbenú hudbu, hoďte sa do pekného športového outfitu, vypnite si vlasy a zapnite cvičenie na vašich športových hodinkách. Potom už len kliknite na toto video a môžete si zamakať na celé telo a cítiť sa nesmierne skvelo.


DISKUSIA K ČLÁNKU (0)

Diskusia k článku - Cvičenie doma na maximum: aké vybavenie si zadovážiť?

Nový príspevok

Táto diskusia je otvorená len pre prihlásených užívateľov.

 
Návšteva vo fitness centre

Ako často navštevujete svoje fitness centrum?

1 krát do týždňa
2 krát do týždňa
3 a viac krát do týždňa
1 krát mesačne

Celkom hlasovalo: 2510
Archív ankiet

Odber newsletterov
Tip pre redakciu
Poslať článok

Poslať článok môže len registrovaný užívateľ.