CrossGym liga pokračuje ďalším ročníkom

redakcia

Súťaž pre začínajúcich CrossFiterov - CrossGym liga má za sebou prvý úspešný rok svojho pôsobenia. 

CrossGym liga pokračuje ďalším ročníkom
13. APR 2015

Obe jej časti, jarná i jesenná, dopadli v roku 2014 nad očakávania. Organizátori sa preto rozhodli v súťaži pokračovať.

Tento rok sa liga posunie viac na západ a získa medzinárodnú úroveň. Prvé kolo jej jarnej časti sa bude konať v Bratislave. Zapojiť sa môžu atléti z týchto končín, ktorí by radi zistili, kde sa nachádzajú ich kondičné, silové a vôľové limity. Ďalšie dve kolá sa budú konať tradične v Banskej Bystrici a Nitre.

Na základe týchto troch kôl sa stanoví priebežný rebríček, z ktorého 15 najlepších  mužov a rovnaký počet žien postúpi do veľkého finále. To sa bude konať v Čechách s názvom Tripple Battle. Uskutoční sa 20.6.2015 v CrossFitColliery v Ostrave. Vzídu z neho víťazi jednotlivých krajín, ktorí sa budú vyhodnocovať zvlášť za krajinu, ale čo je ešte zaujímavejšie, vyhlásení budú traja najlepší muži a tri najlepšie ženy.

Podujatie opäť spojí atlétov zo širokého okolia, ktorí budú mať možnosť nadväzovať nové kontakty, odovzdávať skúsenosti, ale hlavne, bude to obrovská zábava. Veď vidieť na jednom podujatí 90 atlétov z troch krajín a vyburcovať ich k neuveriteľným výkonom - to bude tá pravá CrossFit atmosféra. Celosvetovým partnerom CrossFitu je popredná športová značka Reebok, ktorá má vo svojom portfóliu špecializované oblečenie a obuv (momentálne kategórie NANO 4.0).

Reebok


DISKUSIA K ČLÁNKU (0)

Diskusia k článku - CrossGym liga pokračuje ďalším ročníkom

Nový príspevok

Táto diskusia je otvorená len pre prihlásených užívateľov.

 
Návšteva vo fitness centre

Ako často navštevujete svoje fitness centrum?

1 krát do týždňa
2 krát do týždňa
3 a viac krát do týždňa
1 krát mesačne

Celkom hlasovalo: 2248
Archív ankiet

Odber newsletterov
Tip pre redakciu
Poslať článok

Poslať článok môže len registrovaný užívateľ.