Vyformuj si telo do plaviek v BIKINI VÝZVE!

Čo na seba? Tieto športové kúsky sa ti budú páčiť

Jana Šimkovičová

Posledné týždne trávime viac času doma, čomu zodpovedá aj naše obliekanie. Buď trendy a pohodlne oblečená aj doma. 

Čo na seba? Tieto športové kúsky sa ti budú páčiť.
6. NOV 2020

Tohtoročnú jeseň si všetci budeme pamätať ako zvláštnu, keďže pandémia koronavírusu zmenila náš život významným spôsobom. Ani teraz sa však vývoj módnych trendov nezastavuje. Športová značka 4F predstavila novú „sportstyle“ kolekciu, ktorá ťa podporí v tom, aby si sa na prechádzkach po prírode, ktoré sú veľmi dôležité pre telo a myseľ, cítila komfortne, štýlovo a originálne. Skrátka, aj takto si môžeš spraviť radosť v týchto časoch plných výziev. 

4F

Nadčasová biela a čierna pre ženy

Dynamické pouličné umenie a op-art využívajúci geometriu a optiku. Tieto dva štýly sa stali inšpiráciou pre dizajnérov z 4F, ktorí ich spojili do kolekcie jeseň/zima. Výtvarný smer op-art vznikol v 50-tých rokoch minulého storočia, a snahou umelcov bolo pomocou prekrývania a kombinovania geometrických obrazov a útvarov dosiahnuť optický klam. Pouličné umenie zase odkazuje na grafity a nápisy, ktoré denno- denne stretávame v mestách. 

4F

V rámci tejto trendy kolekcie v tíme 4F vsadili na nadčasovosť a jednoduchosť, ktorú reprezentujú práve biela a čierna farba. Kolekcia STREET OP-ART je určená pre každú ženu, ktorá oceňuje pohodlie a komfort v klasických monochromatických farbách. Okrem trička sú súčasťou ja legíny, športové nohavice a štýlová mikina. 

4F

Tip na darček pre vášho muža

Púštna expedícia – čo je i názov kolekcie určenej pre mužov je odpoveďou značky 4F na čoraz viac prítomný trend prepojenia s prírodou. Kolekcia Desert Expedition reflektuje aj aktuálne módne farby tejto sezóny. Púštne stepy boli inšpiráciou pre farby v odtieňoch béžovej.

Muži s aktívnym životným štýlom istotne ocenia vystužený materiál, ktorý tvorí sieťovaná štruktúra, čo poskytuje mimoriadnu odolnosť. Ak máte radi športové oblečenie pre jeho pohodlnosť – táto kolekcia je na to ako stvorená. Okrem toho vás zahreje aj v sychravom počasí – súčasťou kolekcie sú štýlové tréningové nohavice, tričká a aj mikina. 

4F

Jednotlivé kúsky aktuálnej kolekcie si môžete pozrieť a z pohodlia domova objednať na stránke 4FŠportovú značku 4F môžete sledovať aj na InstagrameFacebooku

Pokiaľ hľadáte trendy športové oblečenie na cvičenie, pozrite si novú tréningovú kolekciu 4F PRO. Viac sme o nej písali v článku 5 tipov, ako udržať motiváciu pri cvičení z domu.


DISKUSIA K ČLÁNKU (0)

Diskusia k článku - Čo na seba? Tieto športové kúsky sa ti budú páčiť

Nový príspevok

Táto diskusia je otvorená len pre prihlásených užívateľov.

 
Návšteva vo fitness centre

Ako často navštevujete svoje fitness centrum?

1 krát do týždňa
2 krát do týždňa
3 a viac krát do týždňa
1 krát mesačne

Celkom hlasovalo: 2519
Archív ankiet

Odber newsletterov
Tip pre redakciu
Poslať článok

Poslať článok môže len registrovaný užívateľ.