Buď sexi aj vo fitku!

Sponzorovany clanok

Pozor, blížia sa Vianoce! Sviatky napchávania, vegetenia a priberania. Keďže nechceme dopustiť, aby ste sa po nich vrátili do práce tlstejšie o niekoľko kilogramov, ideme vás provokovať k výkonom. Ako? Farbami a výbornou súťažou.

Buď sexi aj vo fitku!
Zdroj: 2skin.sk
28. NOV 2017

Počuli ste už, že aj farby rozhodujú o tom, ako sa vám bude dariť pri cvičení? Ak sa napríklad oblečiete do červenej, znamená to, že budete vzbudzovať túžbu po činoch, vzrušení, dobývaní a odvahe. Hor sa v nej teda na Taebo. 

2skin oblecenie

S červenou budete nielen dráždivo krásna pre svoje okolie, ale sa mu budete javiť aj viac nápaditá a výkonnejšia. Zelená farba zase upokojuje. Ak chcete byť v harmónii so svojím telom, cvičiť pokojnejšie cviky, ako napríklad jogu, oblečte sa práve do tejto farby prírody. Prestanete byť podráždená, uvoľnite sa a zabudnete na únavu. Modrá vraj zase znižuje stres a vyžaruje sviežosť. Opäť vhodná na vytrvalostné športy. V ružovej sa budete cítiť viac žensky a v mužoch budete vyvolávať jemnejšie pocity. Mohli by ste ju teda použiť v ktorejkoľvek žensko-mužskej súťaži. A v žltej sa vám bude zdať, že je vonku krajšie, ako hlásili v predpovedi počasia. Je to farba slnka. Ak sa teda ešte pred chvíľou vyhovárali na škaredé počasie, hoďte na seba žltú mikinu alebo legínsy a počasie sa vám okamžite začne javiť ako ideálne na behanie.

2skin

Každá farba, ktorou sa prezentujeme, má v našej mysli hlboké emočné základy. Práve preto prešlo zásadnou zmenou aj moderné a funkčné športové oblečenie. Ak chcete zo seba pri športe dostať maximum, už nestačí len vízia, kam treba dobehnúť, alebo koľko treba odcvičiť. K najlepším výkonom pomáha aj špeciálne oblečenie, ktoré okrem toho, že dokonale tvaruje postavu, najmä zadoček a iné kritické časti ženského tela, provokuje myseľ dokázať oveľa viac. To najkrajšie a najfarebnejšie športové a tanečné oblečenie nájdete v e-shope 2skin.sk

POZOR, súťaž o najkrajšie športové oblečenie! Dve z vás môžu vyhrať štýlový kúsok podľa vlastného výberu!. Klikni TU!

 

2skin oblecenie

Zdroj: PR

 


DISKUSIA K ČLÁNKU (0)

Diskusia k článku - Buď sexi aj vo fitku!

Nový príspevok

Táto diskusia je otvorená len pre prihlásených užívateľov.

 
Návšteva vo fitness centre

Ako často navštevujete svoje fitness centrum?

1 krát do týždňa
2 krát do týždňa
3 a viac krát do týždňa
1 krát mesačne

Celkom hlasovalo: 2211
Archív ankiet

Odber newsletterov
Tip pre redakciu
Poslať článok

Poslať článok môže len registrovaný užívateľ.