Bratislava má od januára nové štýlové fitness centrum

Advertoriál

Dizajnom a vybavením sa zaradí k špičkovým prevádzkam v hlavnom meste.

Pump Fitness Centrum
Zdroj: Pumpfitness.sk
22. JAN 2020

Hľadáte vo fitness centre nielen špičkové strojové vybavenie a kvalitných trénerov, ale aj štýlové prostredie? Chcete chodiť do fitka, ktoré svojím dizajnom nezaostáva zasvetovými fitness prevádzkami? Najmodernejšie stroje, skvelý tím trénerov a široká škála skupinových cvičení vás čaká v novootvorenom fitness centre s názvom PUMP na petržalskej strane Dunaja. K tomu všetkému navyše dostanete štýlový interiér v modernom industriálnom dizajne. A tiež jednu unikátnosť, ktorú len tak v bratislavskom fitku nenájdete – blízky les, ktorý sa nachádza hneď za jeho budovou. Pohľad z okna Vám pomôže očistiť telo aj myseľ. Budete sa cítiť, akoby ste cvičili a behali priamo v ňom. Príďte sa o tom sami presvedčiť!

PUMP má vynikajúcu polohu dostupnú zo všetkých strán Bratislavy - nachádza sa hneď za mostom Apollo, v tesnej blízkosti Ekonomickej univerzity. S parkovaním nebudete mať najmenší problém – zaparkujete priamo v areáli fitka a bezplatne. 

V novootvorenom fitku vás nebudú nútiť k viazanosti. Okrem toho do 7. 2. 2020 máte jedinečnú možnosť vyskúšať si PUMP len za symbolickú cenu 9,90 Eur na celý mesiac alebo si rovno zakúpiť polročnú či ročnú permanentku za super výhodnú cenu.

Pump Fitness Centrum

Samotné fitko sa nachádza na ploche 600 m2. Šatne a jedna zo sál pre skupinové cvičenia sú na hornom poschodí. Veľkorysú spodnú časť tvorí najmä posilňovňa. Tu nájdete skutočne tie najmodernejšie a najkvalitnejšie stroje a vybavenie od spoločností LIFE FITNESS a OCTAGO. Na ich výbere si dali majitelia naozaj záležať, aby boli splnené očakávania aj tých najnáročnejších klientov.

Ako jedno z mála fitiek sa PUMP môže pochváliť oficiálnym titulom HAMMER STRENGHT training center, a to vďaka počtu strojov a ich spomínanej top kvalite. Kvalifikovaní tréneri sú absolútnou samozrejmosťou. 

V dvoch sálach s kapacitou šesť a pätnásť ľudí prebiehajú obľúbené hodiny portdebras, bodyformingu, jogy, cvičenie po pôrode a cvičenie pre zdravý chrbát. Aj tu sa vsadilo viac na kvalitu ako preplnenú kvantitu. Čoraz viac ľudí uprednostňuje komornejšie zoskupenia aj pri skupinových cvičeniach. Postupne budú zaradené aj ďalšie druhy cvičení, výlučne podľa požiadaviek klientov. 

Okrem štýlovehé dizajnu a top vybavenia sú najväčšou pýchou PUMP indoorová a outdoorová multifunkčná workout zóna OCTAGOVšetci nadšenci core cvičenia s vlastným telom a vlastnou váhou si naozaj prídu na svoje. Workout zóna je systém hrázd, bradiel, rebrín a závesných prvkov umožňujúcich tréning celého tela prevažne s vlastnou hmotnosťou. Nemáte s takýmto cvičením skúsenosť? V PUMP vás do toho radi zasvätia vyškolení tréneri.

Pump Fitness Centrum

Po cvičení určite oceníte príjemné posedenie pri kávičke vo vstupnej hale, kde okrem štandardnej ponuky proteínových tyčiniek či shakeov nájdete netradične aj chutné fitness snacky. 

V tesnej blízkosti fitka sa nachádza petržalský lužný les. Je skvelou príležitosťou na rozšírenie a doplnenie štandardných cvičení. Cvičenie v posiľňovni tak môžete kedykoľvek skombinovať s behom, bicyklovaním alebo prechádzkou. V tomto je PUMP v Bratislave určite jedinečný. 

Pokiaľ si potrpíte na štýl alebo ste už otrávení z fitnescentier v preľudnených nákupných centrách či sa chcete pri náročnom tréningu pozerať do upokojujúcej zelene, PUMP je pre Vás dokonalým riešením. Moderný dizajn, jednoduchá dostupnosť, komfortné parkovanie a dokonalé prostredie lužných lesov – toto Vám v Bratislave poskytne jedine PUMP!

KONTAKT

PUMP fitness center

Dolnozemská cesta 3

851 04 Bratislava

www.pumpfitness.sk


DISKUSIA K ČLÁNKU (0)

Diskusia k článku - Bratislava má od januára nové štýlové fitness centrum

Nový príspevok

Táto diskusia je otvorená len pre prihlásených užívateľov.

 
Návšteva vo fitness centre

Ako často navštevujete svoje fitness centrum?

1 krát do týždňa
2 krát do týždňa
3 a viac krát do týždňa
1 krát mesačne

Celkom hlasovalo: 2471
Archív ankiet

Odber newsletterov
Tip pre redakciu
Poslať článok

Poslať článok môže len registrovaný užívateľ.