Baby fit: Tehuľky, zacvičte si doma spolu s nami

Mirka

Sledujete deň čo deň, ako vám rastie bruško? Tehotenstvo nie je dôvod na to, aby ste s cvičením prestali. Práve naopak. Prospeje vám i človiečikovi, ktorý vo vás pomaly rastie. Ako na to? Pozrite si nasledovné video.

Baby fit: Tehuľky, zacvičte si doma spolu s nami
17. OKT 2014

Tehotenstvo je jedným z najkrajších životných období ženy, ale prečo si ho neurobiť ešte krajším? Možností je viacero. Jednou z nich je aj pohyb. Pravidelné cvičenie v tehotenstve zlepšuje náladu, zmierňuje tehotenskú nevoľnosť a odstraňuje únavu, jednoducho prospieva zdraviu mamičky i dieťatka.

Fit v tehotenstve i po ňom

Určite ste sa stretli so skúsenosťami mamičiek, ktoré tvrdili, že cvičenie v tehotenstve im pomohlo lepšie zvládnuť nielen samotnú graviditu, ale aj pôrod a rýchlejšie sa po ňom zotaviť. 

Chceli by ste tiež začať cvičiť a neviete, ako na to? Inšpirujte sa videom, ktoré je zamerané na precvičenie nôh, zadku a panvového dna. Pri cvičení v tehotenstve je dôležité dbať na bezpečnosť, preto sa pri ňom využívajú stoličky, ktoré vám pomôžu udržať lepšiu stabilitu.

Celé video Baby fit si môžete zacvičiť na www.fitshaker.sk. Nájdete tam rôzne druhy cvikov na posilnenie a vyformovanie svalov celého tela, ktoré si môžete zacvičiť kedykoľvek v pohodlí domova.

Zdroj foto: www.freedigitalphotos.net (patrisyu)

DISKUSIA K ČLÁNKU (0)

Diskusia k článku - Baby fit: Tehuľky, zacvičte si doma spolu s nami

Nový príspevok

Táto diskusia je otvorená len pre prihlásených užívateľov.

 
Návšteva vo fitness centre

Ako často navštevujete svoje fitness centrum?

1 krát do týždňa
2 krát do týždňa
3 a viac krát do týždňa
1 krát mesačne

Celkom hlasovalo: 2252
Archív ankiet

Odber newsletterov
Tip pre redakciu
Poslať článok

Poslať článok môže len registrovaný užívateľ.