Aký dezert najmenej ublíži ťažko vydretému six-packu?

Advertoriál

Práve ste dojedli plnohodnotný obed a už sa vám znenazdajky tlačí na jazyk neodolateľná chuť na sladké. Pre niektorých je to zvyk, ktorého sa nevedia zbaviť, pre iných hlavný bod programu.

Six-pack, Brucho
Zdroj: unsplash.com/photos/VDdWUSSPPeg
23. DEC 2017

Pokiaľ vaše jedlo obsahovalo dostatok sacharidov, bielkovín a tukov, máte vyvážený jedálniček, a každodenná chuť na sladké neodchádza, pravdepodobne vám niečo telo naznačuje. Dôvodom môže byť rozkolísaný cukor v krvi, alebo nedostatok minerálov. Dnes sa však zameriame na moment, keď sa chuť na sladké výnimočne dostaví a neodchádza. Aký dezert zvoliť, keď chceme pre telo menšie zlo? 

VYNECHAJTE:

ČERSTVÉ OVOCIE ALEBO OVOCNÉ ŠŤAVY

Prečo by sme nemali jesť ovocie namiesto dezertu? Veď ovocie je zdravé! Ako sme už písali v článku o desiate - ovocie síce zdravé je, ale trávi sa podstatne kratšie ako iná potrava a pokiaľ zjete čerstvé ovocie po jedle, začne vám to všetko v žalúdku kvasiť. Ak sa napriek tomu nechcete ovocnej chuti vzdať, ochutnajte šťavnatý RAW JUICER. Základom tyčinky je 100% čerstvé ovocie. Je vegánska, bezlepková a bezlaktózová, takže určite poteší aj najnáročnejšieho maškrtníka. 

MaxSport RAW JUICER

KRÉMEŠ, VETERNÍK A PUNČÁK

Vravíte si, že je to len raz za čas? A čo ten minulý víkend na rodinnej oslave? Samozrejme, nikomu nebudeme brániť v slobodnom rozhodovaní, ale pripomeňte si, že tieto jednoduché cukry vám zbytočne rozkolísajú aj cukor v krvi. Pokiaľ obsahujú umelé sladidlá, tak vás o pár hodín prepadne ešte väčšia chuť.

OCHUTNAJTE:

NEOBYČAJNÝ LEMON CHEESECAKE

Pokúste sa chute oddialiť aspoň o pol hodinku a ak vás túžba po sladkom neopustí, spravte si falošný cheesecake: vymiešajte jemný tvaroh s citrónom a troškou medu, na vrch trosku granoly a dezert je na svete! Ak nemáte priestor na kulinárske experimenty, vyskúšajte tyčinku Royal Protein Bar v rovnakej príchuti. Je bez lepku s vysokým obsahom proteínu a probiotickej vlákniny a pomôže vám udržať štíhlu líniu. 

MaxSport ROYAL PROTEIN BAR

KEX NAMIESTO HORALKY (aj pre celiatikov a diabetikov!)

Ak neviete odolať predstave chrumkavej horalky alebo Mily, prezradíme vám tajnú zbraň. Protein Kex chutí na nerozoznanie od klasických cukroviniek a pritom má parametre najmodernejšieho fitnes výrobku. A bonus? Neobsahuje lepok, vďaka nízkemu obsahu cukru je vhodný pre diabetikov a obsiahnutý kolagén prospeje zdravým kĺbom a koži. 

MaxSport KEX

Prečítajte si predošlé časti seriálu:

 

Zdroj: PR, MaxSport


DISKUSIA K ČLÁNKU (0)

Diskusia k článku - Aký dezert najmenej ublíži ťažko vydretému six-packu?

Nový príspevok

Táto diskusia je otvorená len pre prihlásených užívateľov.

 
Návšteva vo fitness centre

Ako často navštevujete svoje fitness centrum?

1 krát do týždňa
2 krát do týždňa
3 a viac krát do týždňa
1 krát mesačne

Celkom hlasovalo: 2211
Archív ankiet

Odber newsletterov
Tip pre redakciu
Poslať článok

Poslať článok môže len registrovaný užívateľ.