Aktualita týždňa: Majstrovstvá Slovenska v kulturistike v Hnúšti čoskoro začnú!

Mirka

V sobotu 13. apríla 2013 sa v Hnúšti uskutočnia Majstrovstvá Slovenska v kulturistike pod taktovkou FITNES KLUBU ISKRA v Hnúšti. Na čo všetko sa môžete tešiť, nám prezradil sekretár súťaže Juraj Šutta.

Aktualita týždňa: Majstrovstvá Slovenska v kulturistike v Hnúšti čoskoro začnú!
9. APR 2013

Termín súťaže sa nezadržateľne blíži a pokiaľ ste fanúšikmi kulturistiky, určite si prídete na svoje. Tohtoročné Majstrovstvá Slovenskej republiky 2013 v kulturistike a klasickej kulturistike juniorov, fitness, bodyfitness, bikini juniorov a kulturistike masters s nomináciou pre Majstrovstvá Európy 2013 ozdobí viacero zvučných mien z tejto brandže.

Podľa sekretára súťaže Juraja Šuttu: „Prídu aj legendy profikulturistiky. Súťaž nebude zameraná iba na čistú kulturistiku, ale sústredí sa hlavne na fitness, body fitness a bikiny fitness pre dievčatá. Na podujatie prisľúbil účasť športový moderátor televízie TA3 Mário Porubec. Zo športovcov účasť prisľúbil profesionálny kulturista, niekoľkonásobný majster sveta a účastník Mr. Olympia Pavol Jablonický, ako aj „čerstvá novinka“ na Slovensku Ladislav Kuzder, vlaňajší majster Európy v kulturistike a jeden z kandidátov na titul majstra Európy. Autogramiádu prisľúbil jeden z najúspešnejších slovenských kulturistov a prvý slovenský profesionál Jaroslav Horváth.“

Celé podujatie sa uskutoční 13. apríla 2013 (sobota) v Dome kultúry v Hnúšti. Propozície získate na www.sakst.sk a www.fitnes-hnusta.eu. Samozrejme, zastúpenie v súťaži bude mať aj okres Rimavská Sobota v kategórii masters (nad 40 rokov). „Po prvýkrát sa tu predstaví päťnásobný majster Európy – člen Fitnes klubu Iskra Hnúšťa Adam Cibuľa. Diváci sa môžu tešiť na ženskú exhibíciu v podaní majsterky Európy vo fitness Dominiky Multáňovej. V mužskej exhibíciii sa predvedie Pavol Jablonický a Ladislav Kuzder,“ spresňuje sekretár súťaže.

 


DISKUSIA K ČLÁNKU (0)

Diskusia k článku - Aktualita týždňa: Majstrovstvá Slovenska v kulturistike v Hnúšti čoskoro začnú!

Nový príspevok

Táto diskusia je otvorená len pre prihlásených užívateľov.

 
Návšteva vo fitness centre

Ako často navštevujete svoje fitness centrum?

1 krát do týždňa
2 krát do týždňa
3 a viac krát do týždňa
1 krát mesačne

Celkom hlasovalo: 2254
Archív ankiet

Odber newsletterov
Tip pre redakciu
Poslať článok

Poslať článok môže len registrovaný užívateľ.