Ako schudnúť a zlepšiť si náladu?

redakcia

J. J. Smithová vydala svoju knihu 10-dňová očista so zelenými smoothies v roku 2014 a odvtedy kraľuje v rebríčku bestsellerov. 

Ako schudnúť a zlepšiť si náladu?
29. JAN 2016

Nielenže ako prvá objavila túto revolučnú metódu, ale stelesňuje aj návod k zdravšiemu životu. A vzápätí prišli nadšené ohlasy čitateľov. Časť knihy tvoria práve reakcie tých, ktorí vyskúšali jej smoothie diétu.

Desaťdňová očista má nastaviť vaše chuťové poháriky tak, aby ste si žiadali zdravšie jedlá. Podľa autorky je dôležité, aby sa ľudia v prvom rade zbavili toxínov, ktoré prijímajú v každodennej strave.
Vo svojej knihe odporúča programy, ktoré sa zameriavajú na chudnutie prostredníctvom odbúravania tukov a detoxikácie, čo vedie k celkovému zlepšeniu zdravia a nadobudnutiu životnej rovnováhy.
V knihe nájdete okrem 10-dňovej očisty viac ako 100 receptov na zelené smoothies s rôznymi účinkami.

Zelené smoothie vám v mnohých smeroch pomôže zmeniť život. Zistíte veľa o sebe a svojich stravovacích návykoch a získate pozitívnejší vzťah k jedlu. Nadobudnete ho, ak si obľúbite to, čo jete, ale zároveň budete dbať, aby vám jedlo aj prinášalo úžitok.
Pozitívne účinky diéty sa objavia po desiatich dňoch, a nie je to len zníženie telesnej hmotnosti. Väčšina ľudí vďaka očiste schudla štyri až šesť kilogramov, ale mnohí priznávajú, že načerpali neuveriteľnú energiu, nadobudli duševnú rovnováhu a zlepšil sa im aj spánok. Toľko kladov vás určite presvedčí, aby ste sa o to aspoň pokúsili!

Recept z knihy 10-dňová očista so zelenými smoothies:

Ananásovo-špenátové smoothie

  • 2 šálky čerstvých špenátových listov
  • 1 šálka pokrájaného ananásu
  • 2 šálky mrazených broskýň
  • 2 olúpané banány
  • 1½ vrecúška stévie
  • 2 šálky vody
  • 2 lyžice pomletých ľanových semienok

Vložte do mixéra listovú zeleninu, zalejte vodou a mixujte, až kým sa zo zmesi nestane zelená tekutina. Vypnite mixér a pridajte zvyšné ingrediencie. Rozmixujte tak, aby vznikol hladký krémový nápoj.

Dobrú chuť!

kniha očista

Zdroj: PR

Zdroj foto: flickr.com

DISKUSIA K ČLÁNKU (0)

Diskusia k článku - Ako schudnúť a zlepšiť si náladu?

Nový príspevok

Táto diskusia je otvorená len pre prihlásených užívateľov.

 
Návšteva vo fitness centre

Ako často navštevujete svoje fitness centrum?

1 krát do týždňa
2 krát do týždňa
3 a viac krát do týždňa
1 krát mesačne

Celkom hlasovalo: 2254
Archív ankiet

Odber newsletterov
Tip pre redakciu
Poslať článok

Poslať článok môže len registrovaný užívateľ.