10 najúspešnejších fitness modeliek sveta

Mária Penciaková

Niet divu, že muži sa radi pozrú na krásne vyšportované telo. Pravdupovediac aj ženy často obdivujú dámy s perfektnými nohami, zadkom, či vyrysovaným bruškom. Mnohé z týchto fitness modeliek, nechcú iba ukazovať ich brilantné krivky, ale chcú inšpirovať práve nás a prebudiť v našich mozgoch to, aby sa cvičenie a zdravý životný štýl stali prirodzenou súčasťou nášho života.

 

10 najúspešnejších fitness modeliek sveta
24. SEP 2013

10. Jelena Abbou

Desiate miesto patrí tejto 35 ročnej srbskej fitnesske, ktorej snom sa bolo stať úspešnou fitness modelkou. Táto profesionálna trénerka má na svojom konte nie malé úspechy. Jelena tvrdí, že je šťastná a žije si svoj sen.

fitness modeli

9. Kiana Tom

Kiana Tom je jedná z najznámejších fitness odborníkov na svete. Získala si autoritu u mnohých úspešných fitnessiek. Motivovala milióny ľudí po celom svete, aby vykročili smerom k zdravému životu! Kiana je aj televízna moderátorka, podnikateľka, herečka, manželka a aj matka. Odkazuje, že každý môže cvičiť, len cvičenie treba upraviť na mieru. „ Cvičím s policajtmi, hasičmi, matkami, triatlonistami, s ľuďmi ktorí nikdy necvičili. Podporujeme sa navzájom. Každý to zvládne.“ Tvrdí Kiana Tom.

fi model ii

8. Mindi Smith

Vyrastala v Michigane, momentálne pôsobí ako osobná fitness trénerka na Manhattne. Viac ako 15 rokov pôsobí vo fitness priemysle, kde svojim zverencom zostavuje jedálne lístky. Pri pohľade na sympatickú modelku, by nás ani na chvíľu nenapadlo, že kedysi bojovala so svojou nadváhou.

fi model iii

7. Marzia Prince

Siedme miesto patrí víťazke Bikini Model. Táto krásna Američanka nielenže vyhráva súťaže a cvičí, ale angažuje sa aj v charite. Filozofia Marzie Prince je byť zdravší dnes, ako sme boli včera a hlavne veriť v sám seba. Ak by ste mali záujem cvičiť s Marziou, ktorá síce pôsobí v Usa, tak to nie je problém, lebo ponúka aj on-line hodiny.

fi model iv

6. Kim Dolan Leto

Spisovateľka, modelka, atlétka. Zaneprázdnená Američanka, ktorej sa cvičenie dostalo pod kožu. Svoje skúsenosti odovzdáva svojim fanúšikom prostredníctvom písania o zdravom životnom štýle, zdraví a ako sa udržiavať fit. Do svojich tridsiatich rokov sa cvičeniu venovala iba vo voľnom čase, až choroba jej oca ju nakopla a začala fitness robiť na profesionálnej úrovni. Kim Dolan Leto tvrdí: „ Cítim, že som našla to, čo mi v živote chýbalo. Ja jednoducho k fitnessu patrím.“

fi model v

5. Natalia Muntean

Narodila sa na Ukrajine, vyrástla v rôznych kútoch Európy, vo svojich dvadsiatich rokoch sa rozhodla splniť so svoj veľký americký sen. Pády a sklamania ju vyburcovali a dnes je držiteľkou 5.miesta najúspešnejších fitness modeliek sveta.

fi model vi

4. Ava Cowan

Jej meno je dobré známe milovníkom fitnessu a bodybuildingu. Ava Cowan bola viac než na dvadsiatich titulných stranách časopisov ako sú Muscel & Fitness, Iron Man, Status, Fitness. Osobná trénerka, fitnesska pôsobí na slnečnej Floride. Jej vášeň pre fitness je vidno aj na jej osobných úspechoch, kde sa nie jedenkrát obsadila popredné miesta na súťažiach.

fi model vii

3. Jamie Eason

Tretie miesto patrí Jamie Eason, ktorá nie je len tvárou športových magazínov, ale je aj spisovateľka. Mnoho žien vyhľadáva jej rady a udržiava sa vo forme prostredníctvom článkov, ktoré píše. 85 000 fanúšikov na jej facebookovej stránke, hovorí o tom, aká  je Jamie Eason populárna.

fi model viii

2. Jennifer Nicole Lee

Úspešná autorka, modelka, fitness trénerka, konzultantka a hlavne oddaná matka a manželka. Reč je o 38 ročnej úspešnej Američanke, ktorá bola hosťom v show Oprah Winfreyovej, či CBS Early morning show, čo sú v Amerike veľmi populárne a sledované relácie. Verí, že jej poslaním je pomôcť ľudom realizovať svoje sny a zabezpečiť im vyššiu kvalitu života.

fi model ix

1. Alicia Marie

Najväčšia svetová fitness ikona, ktorá prelomila akékoľvek bariéry vo svete fitness, čo sa týkali farby pleti. Táto krásna čokoládová fitnesska, bola viac ako na 30 svetových titulných stranách prestížnych magazínov, čím otvorila brány do sveta fitness aj iným čokoládovým fitnesskám. Prvé miesto zaslúžene patrí tejto charizmatickej 36 ročnej svetoznámej fitness modelke, trénerke a autorke.  

fi model x

Zdroj: therichest.com, Sammy Said

 


DISKUSIA K ČLÁNKU (0)

Diskusia k článku - 10 najúspešnejších fitness modeliek sveta

Nový príspevok

Táto diskusia je otvorená len pre prihlásených užívateľov.

 
Návšteva vo fitness centre

Ako často navštevujete svoje fitness centrum?

1 krát do týždňa
2 krát do týždňa
3 a viac krát do týždňa
1 krát mesačne

Celkom hlasovalo: 2254
Archív ankiet

Odber newsletterov
Tip pre redakciu
Poslať článok

Poslať článok môže len registrovaný užívateľ.